Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miből tudok gyereknek kakaót...

Miből tudok gyereknek kakaót csinálni csak vízből?

Figyelt kérdés
Egy haverom jön hozzám reggel táj hozza a fiát, és látja hogy kávézunk, és ő is inna valamit. Mivel ez egy garázs ahol találkozunk nem tartok tartós tejet mert egy hónap alatt megromolhat ha nem megyek le, valamint laktóz intoleráns vagyok, nem ihatom meg. Így valami 3in1 kakót keresek 5 éves gyereknek, de csak mentes ásványvizet tartok meg száraz dolgokat pl kàvé. Célzottan olyan terméket keresek amihez csak víz kell. Olvasgattam pár csomagolást boltban de nem találtam még ilyesmit.

2020. okt. 26. 06:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
Növényi tej, laktózmentes tej, maci kávé, forró csoki por...
2020. okt. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
40%
Na most miért én lettem megint ennyire lepontozva, mi nem hasznos a válaszomban?
2020. okt. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%

Forrócsokikat elvileg vízzel kell, bár szerintem finomabbak tejjel.


De én vennék egy doboz uht tejet, 250 Ft max, még ha iszik két pohárral a gyerek és a többit kiöntöd, akkor is olcsóbb, mint valami puccos forrócsoki vagy mindenegyben italpor.

2020. okt. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

Lehet főzni vízzel, de hogy a gyerek, aki tejes kakaóhoz van szokva, nem fogja meginni az egészen biztos.

Vegyél egy forrócsokiport, amiben van tejpor és kész.

2020. okt. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%
VEgyél tejport, vagy completa (mű)tejszínport. Időtlen időkig eláll.
2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetsz a boltban gyereknek való dobozos üdítőt, mindenki jobban járna!
2020. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%
Adhatsz neki sima presszot is, csak az nagyon feldobna, ezert feltetlenul tenni kell bele rumot mert az majd leuti :)))
2020. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%
5 éves gyereknek nem fontos kakaóban gondolkodni. Adhatsz neki kis szivószálas gyümölcslevet, esetleg egy kis kekszet is vehetsz hozzá. De ha már ragaszkodsz a kakaóhoz, akkor én is az ilyen előre elkészítették ajánlanám. A mizónak van pl madártejes itala. Az enyémek imádják.
2020. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél egy karton banánostejet, tuti nem fog elkóborolni a srác, mindig a pincében lesz :p :)
2020. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak 2-3 dl-es kakaós tejitalok pl. a Pöttyös, azt hűteni sem kell felbontásig, és három hétig biztos jó.

A Maci tejeskávépor is egész finom.

2020. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!