Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit gondoltok az energiaital...

Mit gondoltok az energiaital fogyasztásról?

Figyelt kérdés
Lehet egészséges? Legfeljebb milyen gyakran szabad inni ahhoz, hogy ne ártson meg? Sokan mondják hogy a kávé egészségesebb, miért?

2020. jan. 27. 16:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Akik ezt írják, hogy "a legtöbb helyen jó minőségű", azok ugye tudják, hogy a "legtöbb hely" nem egyenlő azzal, hogy "mindenhol"? :D

Jelenleg én is csapvizet iszok minden extra nélkül, de laktam már több olyan helyen, ahol nem lett volna gusztusom meginni, esetleg ha valami szűrővel ki lehet belőle szedni a koszt....

2020. jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
32%
Igen, a koszt ki lehet szűrni, de felesleges ide linkelni olyan cikket, ami nem érinti Mo-t. Mi naponta vizsgáljuk a városi vizet külső laborba , mivel bebietelt gyártunk, így nem mindegy, hogy mennyi klorát van a vízben. Mindig a minimum szint alatt van és ez a babákra vonatkozik, felnőttekre ennek a többszörös mennyisége se lenne káros. Úgyhogy felesleges ezeket sz álhíreket terjeszteni, egy kicsit tanulni kéne kémiát, biológiát és utána nézni a dolgoknak, talán akkor nem húznának le pénzzel, amit kidobtál a víztisztító miatt
2020. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Sok energiaitalban vannak vitaminok, azok sem egészségesek?
2020. jan. 30. 14:48
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

#22

Mint írtam, nem használok víztisztítót, szóval a nem létező szerkezetre én konkrétan 0 forintot költöttem, nagyon lehúztak. :D


#kérdező

Jajj, te vagy a vitaminos? Engedd már el, nem lesz egészséges az a sok förtelmes lötty, akkor se ha nagyon szeretnéd.

2020. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!