Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit gondoltok az energiaital...

Mit gondoltok az energiaital fogyasztásról?

Figyelt kérdés
Lehet egészséges? Legfeljebb milyen gyakran szabad inni ahhoz, hogy ne ártson meg? Sokan mondják hogy a kávé egészségesebb, miért?

2020. jan. 27. 16:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó? És a víztisztítóddal mégis mit tisztítasz a vizedben? :D Komolyan érdekelne ez az agytrösz eszmbefuttatás
2020. jan. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek a gyenge pontjára tapintottunk

Vannak viztidztito gépek is mi munkahelyünkön pl van erre gép ami szüröcserére vár smartwater gép

Addig csapvizez iszunk jelzeü MO-n a legjobbb minüsögéü!

És képzelf megkimélem a fogaimat a vedéimet a hasnyálmirigyem a bélbolyhsinat és sorolhatnám

A sima víz fogyasztással míg te dömpingeled a felesleges cukrot

És a dima gyümölcs cukor amit én kifacsarok itthon narancsot az is maró gyümölcs cukor de nem HOZZÁADOTT CUKORRAL és 100% énkészitettem. És nem hohesc ami agyoncukrozott :D

Igen az már tul természetes nem finom

És a koffein függőség sem éppen jó a szívednek akkor már én is sima presszot iszom ledarált kávébabbol mert a porban is van cukor meg gáz tejpor ja de az fincsibbbb

Meg kéne tapasztalni a dolgok természetes ízét talán.

2020. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a géprlésért átmenetileg cseh billentyűzetem van és a gyorgépelés kicsit kicsinál :D
2020. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"A sima víz fogyasztással míg te dömpingeled a felesleges cukrot"


Én sima vizet iszok, nem cukrozottat. De a vizet felesleges tisztítanod, mert semmit sem szűrsz ki vele, csak úgy szólok

2020. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem én tisztitom a vizet nézd ki hány százalékos hozuüzászoló
2020. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges nem lesz soha, viszont egyáltalán nem olyan káros.

Mi van benne? Víz,cukor,aroma,koffein.

Nagyjából ez van egy pohár kólában is, kevesebb koffeinnel.

A koffeintartalma 80mg/doboz, annyi mint egy sima kávéban.


A probléma inkább akkor van, amikor valaki egyszerre letol egy fél literes dobozzal, ami nagyjából 60g cukor és 160 mg koffein.

Kérdem én, ha letolsz 2 kávét, mellé 3 snickertst, nem fogod utána furán,esetleg rosszul érezni magad? :)

2020. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, hogy egészséges-e, gusztustalan hányingerkeltő számomra a szaga, úgyhogy nekem bőven sok belőle az is, amit muszáj szagolnom mások miatt a tömegközlekedésen. :(

Pedig egyébként én aztán imádom az ilyen édes, cukros, gyümis dolgokat, de ez már nekem is undorító. :D

2020. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

#17 vagyok, lemaradt:

Egészségesnek természetesen semmiképp nem számít, nincs benne semmi, ami miatt az lenne.

Az alkalmankénti fogyasztását viszont nem tartom különösebben egészségtelennek. Minden nap biztosan nem tesz jót, ráadásul sokan napi többet isznak, az nem hinném, hogy jót tesz...

2020. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 hollófernyiges ***** válasza:
91%

"És a víztisztítóddal mégis mit tisztítasz a vizedben?"


Például a rákkeltő fertőtlenítési melléktermékeket, amik a vízben levő szerves anyagok klórozásával keletkeznek.


[link]

2020. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A víztisztitó is egy nagy üzlet, semmi más. A vezetékes víz kiváló minőségű a legtöbb helyen kis hazánkban.
2020. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!