Ezek megőrültek?

Figyelt kérdés
Reklámozzák a pöttyös kakaós tejet aminek 600 Ft literje.Ki tudja megvenni enyiért?Aki bérből fizetésből él biztos nem mert nem futja rá.
2020. jan. 26. 17:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem b.cod fel az agyadat... :-D


[link]


7-800 ft egy félkiló kenyér a Pipacsban. Mégis viszik, mint a cukrot, van úgy, hogy már zárás előtt egy órával semmi nincs. Akkor most ők megőrültek? :))))))

2020. jan. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
amigy szerintem nem tul draga. naponta latom hogy iskolasok, munkaba rohanok veszik. ki mondta neked hogy ez minden vagya, megsem tudja megvenni? sztem nincs alapja ennek a kerdesnek, egyatalan
2020. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

Tapsi-hapsi, sajnos el kell keserítsünk, de két dologban is tévedsz:

1. Az átlag ember megengedhet magábak egy 600 ft/l árú kakaót.

2. Ez alapján, Te jóval átlag alatti színvonalon élsz, ha ennyire téves elképzeléses van az "átlag"-ról.

2020. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
67%

Mi meg tudjuk venni, meg is vesszük. Eddig a kis 2 dl dobozosat vagy a műanyag üvegeket vettük, a fiunk kedvence. Örülök a literes kiszerelesnek.


Mindketten alkalmazottak vagyunk (en jelenleg gyedet és GYES-t kapok) nem mindenkinek minimálbér a fizetése.


Szeretnem lecserélni az autom, holnap megyek megnézni egy két éves wolksvagen arteont.

2020. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

29) Mi romlandó? Nincs is hűtőpultban hanem a többi árú között van,környezeti hőmérsékleten.Nyilván mert uht.Sosem láttál még ilyen terméket de azért okoskodni próbálsz.Milbona schoko drink,ez pl a lidlben elérhető európában,több országban is.Talán ide is hozzák,nem tudom biztosan.A lényeg hogy ez sincs hűtve.Elég olcsó,és rossz..inkább a hazai olcsó teszkós,azt meg lehet inni.Szóval simán lehetne exportálni,elvégre az lenne a cél hogy minél több fogyjon belőle.

Ne sértődj meg bro,de te sem.

30) Te sem az eszedről híresültél el.De ott a net előtted,ha meg kívánsz cáfolni akkor hajrá,lökd a linket hogy melyik országban árúsítják.Szlovákban,Osztrákban nem találkoztam vele.És ilyen árszabás mellett kétoem hogy tőlünk keletre vagy délre megtalálható lenne.Szóval rajta,alázz meg.

31) De eldobtam,miattad..ez komoly hogy Buda?Vehezted volna a fáradságot és leírhattad volna hogy ott mennyi az átlagbér.Így a hasamra kell ütnöm és kijelenteni hogy kb négyszeres a minimálbérhez képest.Tehát nekik annyi 800 mint nekem 200 valamennyi,ami vállalható.Szerinted mennyire fogyna az Ukrán vagy Román határ mentén a közmunkások,segélyezettek között?

32)Lehet hogy igazad van,de én is leírom hogy mit tapasztaltam.Állok a teszkóban a hűtőpultnál,jön egy fizikai dolgozó(öltözéke alapján meg lehet állapítani,munkásruha volt rajta) nézi a kínálatot,az árakat persze hogy mi az amit megengedhet magának.Minden drága,megy a kicsonagolt termékrkhet.Ott is cali 400-nálnkeudődik 10 dkg szalámi.Végül elmrnt,nem vett semmit a két kiflihez.Mert mincs plusz 3-400 forintja hogy valamire való reggelit vehessen.Mert akkor később kerül bajba,hó végén.És ezért dolgozik minden munkanap.Azért jó hogy vannak kivételek,ezt egyébként én is tudom,viszont én is az átlagdolgozóról beszélek.

34)Dingódongó nyájas pára,én is a valóságban élek,elég nehezen tudnál meggyőzni arról hogy mi az átlag.Tökts el egy kis időt mondjuk Battobnyán,Mezőkovácsházán,Sarkaton,Tótkomlóson stb ahol még munkalehetőség sincs.Városojról beszélek(ill falvak valójában,csak politikaibokokból kaptak városi státuszt.)De azért kösz a választ.

34)jó nektek,gratula hozzá.

2020. jan. 28. 18:15
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

".Szlovákban,Osztrákban "


Akkor menjé "Olaszba' " :-DD


Anyámborogass, ilyen igénytelen fogalmazást! :-DDDDD

Nyelvtankönyvre se volt pénzed? :-DDD

2020. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam kívül szerintem mások is szeretnék tudni, hogy konkrétan MIT SZERETNÉL!


1) Ne lehessen kapni drága termékeket, csak olcsót?

2) Tiltsák be a drága termékek reklámozását?

3) ???

2020. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
ahogy elnezem azt szeretne hogy kulfoldre is szallitsak. vagy mar nem ertem. nemhiszem h valaki azert nem veszi meg mertt nincs ra penze foleg epitoiparban ahol mostansag eleg kiemelkedoen keresnek (min. ber tobbszoroset jelenleg). en is meg szoktam nezni ezeket de soha nem veszek mert edes. viszont veszek mas biszbaszt ami szinten nem olcso de szeretem es tok atlag keresetem van, amibol felre is teszek. sztem o nem kepes beosztani a sajatjat es max az irigyseg szol belole, mert a magyarazkodasainak semmi ertelme es tok alaptalanok, mert ezt latta egyik nap a tescoban :D
2020. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!