Ezek megőrültek?

Figyelt kérdés
Reklámozzák a pöttyös kakaós tejet aminek 600 Ft literje.Ki tudja megvenni enyiért?Aki bérből fizetésből él biztos nem mert nem futja rá.
2020. jan. 26. 17:22
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szoktam az 1 litereset megvenni, de a kissebb kiszerelését igen. Finom? Igen. Van rá pénzem? Van. Akkor megveszem. Arra meg xarok hogy mas mit gondol.
2020. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem mi a gondod. 1 liter tej is 250-300Ft körül van, de van "bió" is jóval 400 fölött.

Kell bele még kakaó, cukor, hozzájön a technológia amivel előállítják, már súroljuk a 600-at.

2020. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
93%

Én nem veszem a bolti, mert nekem mindegyik túl édes.

Jó minőségű tejjel és jó minőségű kakaóval magam főzöm meg, nagyjából 10 perc alatt. Megsúgom, így is - csomagolás nélkül - benne van 1 liter 450 Ft-ban és akkor még a gázszámlát és az időmet nem is számoltam.

2020. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
77%
Azért is feldemhedsz, amikor reklámozzák az Ariel mosószert??? Kb. 3x annyiba kerül, mint egy DM-es vagy Aldis sajátmárkás hasonló mosószer.
2020. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél teszkós fél literes kakaós tejet, az csak 179 ft. [link]
2020. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
86%

# 13


Így van!

Viszont így nincs benne állományjavító, színezék, ízfokozó, stb. stb. - csak az, ami kell egy kakaóhoz: tej, cukor kakaópor. :)

2020. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D

Nagyon röhögök, hogy valaki egy 600 forintos kakaón ekkora hisztit csap :D :D :D :D

Mi lesz ha megtudja, hogy kenyeret is lehet kapni kg-ként 600-ért...

2020. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Gluténmentes kenyérlisztet 1200 ft-ért😄
2020. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

5) boltitejből max 200 pénz,háziból okcsóbb.minőségi kakaóból,cukorral plusz 50 Ft.

7) a minőségétől,ízétől függetlenül az a baj hogy drága,egy minimálbéresnek nyugdíjasnak stb sokba kerül.

8)én rákerestem a neten mert folyton tolják a reklámot. mikor voltam a teszkóban akkor is feltűnt az ára.de van literesben is.gondolom ez arányait tekintve olcsóbb mint a kisebb kiszerelés.

9) miért nem rögtön kortyra mérik?

100gramm kakaópor mennyi tejhez elég?

10) ez nem igaz.erről te csak hallottál,az a baj.gondolom valamelyik szoci utáló szülődtöl.majd nézz utána hogy mennyi tejüzem volt az országban.nagybánhegyesre minden évben elvittek,ott annyi túrórudit ehettünk amennyi belénkfért.ennyi járt a dolgozó nép gyerekeinek..sz@r szocializmus.te hányszor zabáltad tele magad ingyen a mizóban a dicső kapitalizmusban?

11) jó neked.nem vagyok rád irigy,sőt remélem az én fajtám van kisebbségben.

13) max a házitejet főzöm.mennyiért veszed?kicsit sokallom a négyötvenet még 100%-os kakaóporból is.

14) ja és ugyanabban a német gyárban készül,sejtheted hogyemmyire külömbóznek.

15) igen,azt meg is veszem.

17) nem látom hogy olyan nagyom reklámoznák azt a kenyeret.a kakaós reklám úgy 20 percenként megy a spektrumon.sajnálom hogy neked csak hiszti,biztosan jól megy a sorod.a koldust,hajléktalant is kigúnyolod hogy milyen ruhákba járkál gondolom.sajnos ilyen is van.

2020. jan. 26. 19:06
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok minden van amit egy minimálbéres vagy egy kisnyugdíjas nem engedhet meg magának, vagy csak évente 1-2-szer. Nekik az a gondjuk hogy hogy jöjjenek ki épphogy, nem az hogy a legmárkásabb kakaót vegyék meg. Nem hiszem hogy minden hasonló árkategóriájú terméket el kellene távolítani a boltból vagy be kellene tiltani a reklámozását. Sőt ilyen árnál kb muszáj is reklámozniuk valahogy.
2020. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!