Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy bírjátok elviselni az...

Hogy bírjátok elviselni az életet?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen.

Elfáradtam.

Nagyon szeretem a magyar irodalmat, de a jelenlegi magyar kultúrát nem. Az emberekből árad a kishitűség, a cinizmus, a rosszindulat, a gyűlölet.

Keresem a helyem de nem találom. A mai koromszemmel nem tudok azonosulni.Olcsó vígjátékokkal égetem ki az agyam hogy ne kattogjon fölöslegesen. Italba, könyvekbe, zenébe, filmekbe menekülök. Nem bírom már elviselni a mai világot.

Egyszerűen megrágott és kiköpött.



2018. nov. 3. 01:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerelem kell neked, az a megoldás. De minimum sportolj, mert az is tud boldogsághormont termelni. És keress olyan munkát, amit élvezel. Megfelelő hátországgal az általad leírt élet is elviselhető.
2018. nov. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, hogy magammal foglalkozom! Hidd el, nekem is naponta csőstül dől a sz.r de próbálok előre nézni. Intézetben nőttem fel, de munkám van, tanulok és jövő héten megveszem életem első lakását önerőből. Sose álltak mellettem még a szüleim sem, egyedül értem el mindent és mindig mindenkit csak viszonzatlanul szerettem. Tudok örülni a legapróbb dolgoknak is. Ha egy ember leszólít, hogy pl hol a posta és elmondom neki, már megérte felkelnem aznap. Tettem valami jót. Vagy ha pl meglátok egy kutyát. Nagy boldogsággal tölt el, mert imádom az állatokat és azok is engem. Szóval nálam a munka az, amiért élek. Vendéglátós vagyok de nem dolgozom, hanem a hobbimat és azt csinálom, amit szeretek. Nem a munkahelyemre megyek dolgozni, hanem haza! Sajátomként szeretem a munkahelyemet. Imádom a főnökömet. De minden nap minimum egyszer padlóra kerülök. Más emberek miatt. Ha beszól. Leszól. Kinevet az alkatom miatt. És érzékeny vagyok kell egy hét, hogy túltegyem magam egy nagyobb vitán. Tudod mi hajt? Hogy jobb ember legyek, mint a szüleim!


18/fiú

2018. nov. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok mindenben egyetértek Veled Kérdező!


Próbálj meg változtatni mégis azon, amin tudsz! (Neked kell eldöntened, hogy melyek ezek az Élet Területek...)

2018. nov. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mai életunt "kérdés"
2018. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es talán ha ennsien érzik ezt el kéne gondolkodni nem? Te itt benyögöd hogy életunt kérdés örülök, hogy te ennyire jól élsz de majd ténged is utolér majd. Leszel te is még hasonló cipőben.
2018. nov. 3. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehezen, nemrég óta próbálom újraindítani egy jobb irányba.
2018. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azért még bízom a jövőben. Ha minél több fiatal lesz pl. a cserkészeknek a tagja, ők már másképpen gondolkodnak, kicsit úgy, mint a régiek. Vagy ha egyre többen fogják forgatni a bibliát, talán ez is segít az emberek jobbá tételében. Nem véletlenül vezették be a hit- és erkölcstant.
2018. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Örülök hogy van
2022. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!