Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek a részegségnek...

Szerintetek a részegségnek melyik fokozata az, ami még elnézhető egy lánynak?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk becsiccsent, az még oké? Vagy az sem? Az nyilván taszító, ha hányásig issza magát... Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2016. máj. 12. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
számomra semelyik. nem azért mert becsinncsent, hanem mert nem tudja, hogy hol a határ, nem ismeri saját magát.
2016. máj. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem gáz ezt nemekre lebontva nézni. Ha valaki minden hétvégén hányásig issza magát, az gáz, nemtől függetlenül. Ha csak évente kétszer, azzal semmi baj. Tavaly pl egyszer előfordult velem, hogy nem figyeltem és leittam magam a sárga földig. Párom csak nevetett, meghánytatott és reggel ágyba hozta nekem a reggelit egy aszpirin kíséretében. :) Ha ez heti program lenne, nyilván nem így reagálni, de én se. 25/N
2016. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez feltételfüggő.

Mind elnézhető de nagy részük egészségtelen, nem pozitív dolgokat kreáló.

Oké is és nem is. Sok szemszögből igen, sokból nem.

Taszító, de csak negatívok miatt, mik egyénenként változnak.

2016. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Berúgni jó :D


Inkább arra kée vigyázni, hogy ne kurrantsanak meg, és ott rúgj be, ahol rendesen ismersz mindenkit pl. házibuli régi barátokkal.

2016. máj. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!