Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan próbáljak meg egy...

Hogyan próbáljak meg egy ilyen csajjal barátkozni?

Figyelt kérdés

Ránézésre azt mondanám hogy a budai oldalon él és gazdag családból való. Mindig nagyon ápolt, márkás és szép ruhákba jár. Akartam vele barátkozni de zárkózott. Egy barátnőmtől tudom hogy elég drága helyekről vásárol, eddig calvin klein és gant márkajelzésben láttam de nem mertem megkérdezni soha.. Tavaly télen véletlen láttam a cipőjét a högl cipőbolt kirakatában és 50.000 volt. Egyik nap a mosdóba mellettem elővett egy Chanel púdert ami legalább 13.000. Almás mobilja és táblagépe van. Mindig tömegközlekedéssel jár. Azt is megtudtam hogy suli után éttermekben szokott járni vagy beül tanulni kávézókba. Mindig figyelni szoktam mert olyan furcsa, zárkózott de annyira jó stílusa van. Ez a barátnőm mondta hogy nagyon gazdagnak látszik de a pók utcai lakótelepen lakik és egy régi autójuk van. A szülei nem szegények de nem is gazdagok. A barátnőmmel együtt jártak gimibe (info forrása ). Most szegény ez a lány vagy gazdag?

Én szegény vagyok nincsenek ilyen drága ruháim,éttermekben se járok. Ránézésre azt gondoltam hogy a Rózsadombon él.


2015. okt. 5. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Te ma hány ilyen kérdéssel próbálkozol még?
2015. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak 1 írtam ki ma és ez az!
2015. okt. 5. 15:56
 3/4 Arkendor válasza:
Neked komolyan az alapján döntöd el, hogy kivel barátkozol, hogy milyen az anyagi helyzete?
2015. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második,egyáltalán nem ezt mondta.

Lehet hogy ők inkább az ilyen hétköznapi dolgokban használják ki a pénzük és nem arra költik hogy a házukat újítsák fel vagy eladják.Vagy el tudnának költözni csak nem akarnak,mert közelben van egy rokon,vagy nincs rá idejük,vagy lehet hogy belülről szél,felújitott lakás csak kívülről nem látszik.Az is lehet hogy a cuccai hamisítványok.

2015. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!