Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhatároztam, hogy bekockulok,...

Elhatároztam, hogy bekockulok, megszakítok minden kapcsolatot, és 10 évig nem mozdulok ki a lakásból. Szerintetek kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Persze a kötelező dolgokon kívül (fogorvos meg ilyenek). De már a bevásárlást is lehet neten rendezni. Pénzem van hozzá bőven, ráadásul így nem is kéne sokat költenem (ruhára se meg semmire).

Azt azért tudni kell hogy durva szociális fóbiám van, szóval eddig se volt aktív társasági életem.


2015. szept. 13. 07:24
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Laptopom van, de életemben nem játszottam pc játékokkal, max az aknakereső meg passziánsz...:)
2015. szept. 13. 17:42
 32/39 TheGod17 válasza:

Nem vágysz arra, hogy beszélj valakivel?

Mert én is szocfóbos vagyok, és én nagyon.


Azokkal is meg akarod szakítani a kapcsolatot, akikkel beszélsz?


Nézd meg a "Welcome to N.H.K című animét, ilyen életstílusa van a főszereplőnek :v

2015. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

"Nem vágysz arra, hogy beszélj valakivel?"


Ezt az igényemet bőven kielégítik a netes beszélgetések. De arra hogy szemtől-szemben "élőben" csevegjek valakivel, nem vágyom.

2015. szept. 14. 07:52
 34/39 anonim ***** válasza:

egyetértek azzal. hogy mi lesz 10 év múlva?

Mi van ha becsavarodsz? 10 évig.. nem tudom.

természetesen kivitelezhető lenne,ez csak rajtad áll.

De mi váltottam ezt ki nálad?

2015. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

én sem vagyok egy nagy társasági ember per pill.

de mit csinálnál 10 évig? kockulnál? van valami amit szeretsz csinálni?

2015. szept. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
bocs rosszul írtam: váltotta
2015. szept. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy most is így élek már, kb mióta elköltöztem otthonról (ami nem most volt). Persze ezt nem úgy kell elképzelni, hogy magamra zárom az ajtót. Pl. ha fáj(na) a fejem, akkor elmegyek egyedül sétálni. De az ilyen társas összejövetelekt kerülöm. Mi lesz 10 év múlva? Miért, Te tudod mi lesz veled akkor?
2015. szept. 14. 11:17
 38/39 anonim ***** válasza:
Ha ezt szeretnéd akkor csináld! Mások csak elbizonytalanítanak!
2015. szept. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
most már értem. szerintem ha nincs kedved nagy összejövetelekhez, akkor nem kell jópofizni. az a lényeg hogy érezd jól magad, és azt tedd ami neked jó :)
2015. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!