Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhatároztam, hogy bekockulok,...

Elhatároztam, hogy bekockulok, megszakítok minden kapcsolatot, és 10 évig nem mozdulok ki a lakásból. Szerintetek kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Persze a kötelező dolgokon kívül (fogorvos meg ilyenek). De már a bevásárlást is lehet neten rendezni. Pénzem van hozzá bőven, ráadásul így nem is kéne sokat költenem (ruhára se meg semmire).

Azt azért tudni kell hogy durva szociális fóbiám van, szóval eddig se volt aktív társasági életem.


2015. szept. 13. 07:24
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
62%
Elpocsékolsz 10 évet az életedből. Inkább próbálj magadon segíteni, menj pszichológushoz. Akaraterő!
2015. szept. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Quid pro quo válasza:
100%
Ne hallgas a sok károgóra, ők is ezt tennék, csak gyíkok hozzá! Hajrá! A terv tökéletes! :D
2015. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
Az a pénz biztos hogy meglesz 10 éven át? Vagy fogsz dolgozni? :D
2015. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Amúgy meg minek csinálja azt amit nem szeret hogy még jobban féljen?
2015. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

"elég lenne egy marhanagy csavargásra autóval, motorral vagy bringával jópár országon át"


Hát ez az amire a legkevésbé vágyom/vágytam! Jól írja valaki, minek csináljak olyat, amihez semmi kedvem?

2015. szept. 13. 12:55
 16/39 anonim ***** válasza:
én bezárnálak, ha szeretnéd 10 évre, csak utána nem engednélek ki onnan, mert becsavarodnál és pszichopatává válnál. Plusz elvenném azt a sok pénzedet és hasznos célokra fordítanám. Nem arra, hogy egy szerencsétlen gyökér jóllakjon, miközben egyáltalán nem képvisel semmilyen hasznot a társadalomban.
2015. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

"Elpocsékolsz 10 évet az életedből."


Ez csak nézőpont kérdése! Mondom, én itthon egyedül nagyon jól érzem magam! Ennyi erővel én meg azt mondhatnám, hogy az pocsékol el időt az életéből, aki eljár bulikba, meg más emberek társaságában értelmetlen dolgokat csinál, kerékpározik, stb, ahelyett hogy olvasna.

2015. szept. 13. 12:59
 18/39 anonim ***** válasza:
49%
akkor olvass, hülye fa sz :D
2015. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
16. Bezárhatsz nyugodtan, kb már most is így élek vagy 8 éve, csak még ingázok a munkahely és a lakás között (mondjuk a munkehelyen is tökegyedül vagyok, csak már azt sem találom motiválónak). Nem hinném hogy ezzel bárkinek is ártanék. A te stílusodból kiindulva, viszont jobban járna a társadalom, ha téged is bezárnának.
2015. szept. 13. 13:04
 20/39 A kérdező kommentje:
18. Na látod! Inkább olvasok, mint hogy olyanok társaságát "élvezzem", mint te! :)
2015. szept. 13. 13:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!