Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhatároztam, hogy bekockulok,...

Elhatároztam, hogy bekockulok, megszakítok minden kapcsolatot, és 10 évig nem mozdulok ki a lakásból. Szerintetek kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Persze a kötelező dolgokon kívül (fogorvos meg ilyenek). De már a bevásárlást is lehet neten rendezni. Pénzem van hozzá bőven, ráadásul így nem is kéne sokat költenem (ruhára se meg semmire).

Azt azért tudni kell hogy durva szociális fóbiám van, szóval eddig se volt aktív társasági életem.


2015. szept. 13. 07:24
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
100%
Szerintem kivitelezhető. De hogy 10 évig?! Szerintem felejtsd el ezt, attól még hogy nincs hatalmas társasági életed! Én becsavarodnák az biztos. Nem bírnák ki egyedül 10 évet. De te tudod..
2015. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
A te dolgod. Ha úgysem érdekel más ember, minek kérdezel véleményt? Ez már eleve ellentmondás.
2015. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert társaságra nem vágysz, még kimozdulhatsz. Legalább az egészséged miatt. Sétálni, kirándulni, futni, biciklizni el lehet menni egyedül is.

Amúgy kivitelezhető, simán.

2015. szept. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
2. Te aztán tudod, mi az a szociális fóbia! Jobb lett volna ha csendben maradsz.
2015. szept. 13. 11:07
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Jah, menj és mozdulj ki olyan helyre ahol nincsenek emberek, túrázz, kerékpározz vagy menj kalandozni utazni egyedül.
2015. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Kivitelezhető csak nem éri meg. Főleg 10 évig húzni.
2015. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyi lóvém lenne, hogy 10 évig nrm kellene dolgozni se, akkor okosba beosztva elég lenne egy marhanagy csavargásra autóval, motorral vagy bringával jópár országon át. Ez segítene a bajodon is, hatalmas buli stb... Én tutira lépnék. Csak mondjuk nekem nincs annyi zseton.
2015. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
Szemetet ki viszi le? :D
2015. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 TheGod17 válasza:

Hikikomori! Aztán egy nap majd bekopog hozzád valami vallásos néni, akit elkísér egy csaj, aki majd felajánlja, hogy kigyógyít.


Amúgy én is szocfóbos vagyok, írhatsz, ha gondolod, összeakarok fogni a hozzám hasonlókkal. :D

2015. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
És mi lesz 10 év múlva? Még sz@rabb helyzetben leszel.
2015. szept. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!