Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elhatároztam, hogy bekockulok,...

Elhatároztam, hogy bekockulok, megszakítok minden kapcsolatot, és 10 évig nem mozdulok ki a lakásból. Szerintetek kivitelezhető?

Figyelt kérdés

Persze a kötelező dolgokon kívül (fogorvos meg ilyenek). De már a bevásárlást is lehet neten rendezni. Pénzem van hozzá bőven, ráadásul így nem is kéne sokat költenem (ruhára se meg semmire).

Azt azért tudni kell hogy durva szociális fóbiám van, szóval eddig se volt aktív társasági életem.


2015. szept. 13. 07:24
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
nem lenne muszáj az enyémet, még az olyan sügéreknek is vannak barátaik, mint te :) Hidd el, te is találhatsz magadnak barátokat és elnézést kérek a stílusomért, de ha nekem ezzel a stílussal k urvasok barátom van, te sem keveset fogsz találni, hidd el :)
2015. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
de amúgy tényleg nem értelek :D hogy lehetsz ennyire magadba fordulva?
2015. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló:Úgy hogy vannak olyan emberek akik így születnek! Nem tehetnek róla. Nem tudom hogy volt-e veled ilyen hogy valaki megbántott vagy valami és úgy érzed hogy utálod a világot. Aztán amikor ráébredsz hogy ettől még nem áll meg az élet elkezdenél újból beszélgetni,társalogni,de nem mersz mert mit szólnak ha egyszer csak hirtelen megváltozol. Olyan ez mint akik félnek bizonyos állatoktól: Nem tudsz nem félni tőlük szinte már rettegsz de tudod hogy nem bánt de mégis. Ezt nehéz legyőzni. Tehát ezért fordulhatnak meg ilyen kérdések egyes emberekben.
2015. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

De nem érted, találnék én akármennyire barátot, most is van (igaz csak egy pár), és azokkal is max havonta-kéthavonta egyszer találkozom, mert nekem annyi elég, nincs többre igényem.

Nem az van hogy jaj nem áll velem senki szóba, hanem nekem nincs rá szükségem (társaságra), mert jobban érzem magam egyedül.

2015. szept. 13. 13:31
 25/39 A kérdező kommentje:
Olyan, ez mint mikor az egyik a pacalt szereti jobban a másik meg a zúzapörköltet. Hogy miért? Csak. Itt meg valaki az egyedüllétet szereti jobban, a másik meg a társaságot. Kár ráerőltetni a másikra olyat, amit nem szeret.
2015. szept. 13. 13:36
 26/39 anonim válasza:
Remete... Régen is volt, most is, mehetsz ki a tanyára ilyesmik... És a bulival jobban segítesz a társadalomnak, mert költöd a pénzt, működik a gazdaság, és nem "bezárod" magad valahova, hogy aztán... Ááá hagyjuk
2015. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Én is vagyok vele.Nem szeretem az embereket,ami mondjuk a tömeget jelenti,tehát én se szeretem a bevásárlóközpontokat,inkább hajnalban intéznem el a bevásárlást,nem szeretem továbbá ezt a "celebeskedést",2 kezemen meg tudom számolni hány emberrel vagyok jóba(családon kívül persze),de nem is hagyjuk egymást cserben.Szóval nekem is szociális fóbiám van,de mindig nyitott vagyok,persze egy bizonyos határig.Szóval legyen 2-3 fős haveri társaságod,mert nem olyan jó egyedül,belehalsz az unalomba a végén.
2015. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
Jo ötlet viszont én még kiegésziteném egy otthoni gépes/netes munkával hogy 10 èv mulva ne az legyen h hopp!! Nincs pénzem (kivève persze ha ugy tervezed hogy a 10. Èv vègère mondjuk legyen mèg 1 millád
2015. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Ja ès ha tènyleg van annyi pènzed akkor mèg tudnál venni a mostani gèped mellé (gondolom főkènt játékokra van speckozva) egy irodai gèpet amin dolgozol h legyen kp-d 10 èv után is
2015. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:

Ja és irodai gèp alatt laptopra gondoltam nem egy dobozra (csak h ne èrtsetek fèlre)

Ui.:Bocs h külön külön irtam de ha egybe irtam volna eltünik a ,,Válasz elküldése" gomb mer telorol vok

2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!