Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Bunkóság volt tőlem?

Bunkóság volt tőlem?

Figyelt kérdés

Van egy pár a baráti körünkben, akikről mindig azt hittem, gazdagok, de legalábbis pokoli jól élnek. 2 éve rendszeresen látogatjuk egymást, a lakásukból, holmijaikból ez jött le.

Mi átlagosan élünk. Nem nyomorgunk, de nem is szórjuk. Pont annyi holmim van, amit kényelmesen kihasználok.

Annyi, hogy én dolgozom, a lány meg nem.

Ma sétáltunk, aztán a lány mondta, hogy üljünk be helyre enni, mert éhes. A férje nem akarta elsőre, de aztán oké. legyen. Mi rendeltünk kaját rendesen, ő meg kapott egy fagyit, és végig szomorúan nézett.

Este világosított fel a barátom, hogy azért volt szomorú a csaj, mert mi ettünk, ők meg ilyesmire nem költenek. A férje dönti el, mit vehet meg, mert ő keres.

Teljesen le voltam döbbenve, azt hittem, nekik pokoli jól megy, és egy vagyont költhet el. Ha tudtam volna, tuti én sem eszek, most olyan bunkónak érzem magam....


2015. szept. 6. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy ez a fajta életmód megfelel-e a nőnek, de ha nem felelne meg akkor elmenne dolgozni. Kényelmesen éldegél, ne várjon el mást. Szerintem nem volt tőled bunkoság, elvégre lenne nekik miből költeni, csak zsugori az ura. Erről nem te tehetsz. D:
2015. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ó, az álszent kérdés, imádom az ilyet. Te is tudod, hogy nem voltál, nem lehetettél bunkó, hiszen nem ismerted a helyzetet... de a kérdést nem emiatt írtad ki, hanem hogy mindenki szidja azt a rossz, élősködő munkanélküli lányt, aki meg is érdemli a sorsát, és együtt dicsérjünk téged, amiért te olyan ügyi vagy, hogy dolgozol. Ráadásul ők kifelé többnek mutatják magukat, míg ti átlagosan éltek, szuper emberek vagytok. (taps-taps)
2015. szept. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eddig végig szidtad a csajt,elmondtad mindennek. Most hirtelen sajnálod?
2015. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhattad, hogy nem engedheti meg magának. Pontosabban megengedhetné, csak a férje gazdaságilag zsarolja a lányt (pontosabban gazdasági agressziót alkalmaz vele szemben - ez egy tudományos kifejezés), ezért történt meg ez a szituáció. Te erről előre nem tudhattál, így nem vagy bunkó.
2015. szept. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd meg legközelebb a lányt egy sütire.
2015. szept. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál bunkó, hiszen nem tudhattad.
2015. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!