Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért értik félre azt, hogy...

Miért értik félre azt, hogy ha ránézek diplomámra, büszkeség tölt el?

Figyelt kérdés
Először is őszintén bevallom, hogy rengeteg segítséget kaptam a szüleimtől. Három műszakban dolgoztak, hogy nekem csak a tanulással keljen foglalkoznom. Rengeteg segítséget kaptam tőlük. Sokan azt gondolják, hogy én a diplomámra vagyok büszke, pedig nem. Engem az tölt el büszkeséggel, hogy van egy jó állásom és most én vagyok az, aki segítheti a szüleit, meg a szüleimre vagyok büszke. Nem arra, ahogy a diplomámat szereztem.

2015. júl. 18. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Mert megelégedéssel tölt el, hogy a helyes úton jártál és minden valós társadalmi megbecsülést vont maga után. Majd 30 év múlva rájössz, hogy a diplomád szart sem ér, mert inkább mentél volna asztalosnak, ott a munkád tényleges eredményét azonnal látnád.
2015. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van szakképesítésem is. Logisztikai ügyintéző szakon szereztem szakképesítést és diplomát is. De mint mondtam sok ismerősöm azt hiszi, hogy magamra vagyok büszke, de nem.
2015. júl. 18. 17:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden okod megvan rá, hogy büszke légy magadra és a szüleidre! Azért értik félre, mert manapság az az elfogadott,ha valaki örökké elégedetlen, és nulla az önbizalma.
2015. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!