Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az elbűvölő modor?

Milyen az elbűvölő modor?

Figyelt kérdés
Valaki segítene megérteni? példákkal vagy elmagyarázná? És milyen az amikor valaki magával viszi a büszkeségünket, és az ártatlanságunkat? :)

2015. jan. 18. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

Hát ez tulajdonképpen nemfüggő is. Férfiaknál az elbűvölő modor három alapvető dolgon múlik: udvariasság, titokzatosság és enyhe pofátlanság. Bár tudom, hogy az első kicsit ütközik a harmadikkal, hadd magyarázzam el. Például értem ezalatt az elejtett poénokat vagy csípős megjegyzéseket, amiktől a másik fél ingerültebb lesz, ezáltal vált ki érzelmeket a másikból, felkelti az érdeklődését. Nem tudom, mennyire érthető. :D

A nőknél talán ami az elbűvölő magatartáshoz tartozik az ártatlanság. A férfiak imádják, ha ők irányítanak vagy csak azt érzik, hogy ők irányítanak. A titokzatosság természetesen és a nőies tartás.

Szerintem nagyon személyfüggő, hogy kinek mit takar az ártatlanság és a büszkeség. Ha valaki elhúzza előttünk a mézesmadzagot, játszadozik velünk, majd tovább áll, mielőtt a kemény munka gyümölcsét élvezhetnénk, mindenképp a büszkeségünk vesztét jelenti. Legalábbis szerintem. Tegyük fel, hónapokon vagy akár éveken keresztül küzdesz az adott személyért, majd mikor végre minden tökéletes lenne, azt mondaná, nem, neki ez nem kell, mondjuk ez őt is minősíti. Na mindegy.

Azért kíváncsi lennék a többiek véleményére is. Ezt a legtöbben máshogy látják és máshogy érzékelik.

2015. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Az elbűvölő modor az amitől bizseregni kezd a hajas fejbőröd, miközben hideg ésszel végig tudod, hogy kamu az egész (az elbűvölő modor nagyon ritkán párosul őszinteséggel).

2. Nem tudom. Az enyémet senki nem vitte magával. Mihezis kezdett volna vele?

2015. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!