Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti mit szerettek egy...

Lányok, ti mit szerettek egy fiúban?

Figyelt kérdés

Kezdve kinézettel, öltözködési stílus, modor, komolyság, humor, inteligencia, beszédstílus, minden apróság érdekel!

Írjarok kort, nemet ugye nemkell! :)



2014. febr. 3. 08:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
személyiség, figyelmesség, kedvesség, az arc a legfontosabb, nem baj, ha a test átlagos, szeressen, ennyi.
2014. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

és most jönnek hogy jobban a belsö a fontos..

na ez a legnagyobb kamu dumájuk ;)

2014. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
miért van az h tök kedves vagyok egy-két lánnyal és az annál jobban bunkóskodik velem? de ha lenézően bánok velük állítólag tapadnak.
2014. febr. 3. 09:38
 4/26 anonim ***** válasza:
95%

kamuznak a pitsák


pénz legyen meg a férfi nézzen ki úgy mint egy buza közbe legyen egoista flegma p**s


azt szeretik.


én vagyok a legjobb példa a hétköznapokba a kedvességre, udvariságra, megbízhatóságra és stb, de magasról lesz**nak, pedig nem egy volt akit előkelő étterembe elvittem, sétálni a parton naplementébe, stb stb

érted, szal a k*cs*g gec*kre buknak.

2014. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%

Hát én pont nem a külsőségekre és a pénzre bukok. Nemrég szakítottam az expasimmal, ő se jóképű, se gazdag nem volt, de mégis együtt voltunk 2,5 évig. :)

Egyébként nekem nincs más receptem, mert minden pasiban más fog meg és mást szeretek.

2014. febr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Megpróbálok normálisan válaszolni, de nézzétek el nekem, hogy a véleményem befolyásolhatja az oldalon található negativitás.(mivel épp olvasgattam). Írom sorrendben azon szempontok alapján, amit megadtál.


Kinézet: alacsonyabb ne és nagyon kövér se legyen. Az arca ne legyen számomra unszimpatikus. Alkat mindegy. Lehet nagyon sovány, átlagos, kicsit mackós, sportos is. Haj és szemszín-hossz mindegy.


Öltözködés: Ami neki jól esik. Kivétel: rózsaszín ruhák, egyéb hasonló ízléstelenségek. Tiszta, nem szakadt ruha. Az se árt, ha egy férfinek nem csak 2 db felsője és 2 db nadrágja van. Ez igényesség és nem anyagi helyzet függő. Én is turkálóból öltözöm.


Modor, egyéniség: Ezen sok mindent lehet érteni... Szeretem az úriembereket. Előny pl. ha előreenged az ajtóban és nem kilök rajta:D Előny a nyugodt természet. Nem baj a némi önbizalomhiány, az nekem is van. Állandó önsajnálat, mindenki másban való hibakeresés, 0 önismeret viszont kizáró ok. Kizáró ok, ha nincsenek céljai és az is, ha úgy áll a dolgokhoz, hogy minden a nő dolga. Főzés, mosás takarítás stb. Ezt a típus anyucipótlékot keres. Én nem nevelt fiút akarok, hanem pasit. Egyenjogúság párti vagyok, bizonyos keretek közt. Nem várom el, hogy mindig a pasi fizesse a programokat. Jól esik, ha néha igen, de cserébe én is fizetek egy másik programot kettőnknek.

Jól esik az ajándék. Virág, csoki-akármi. Férfinak virágot nem illik venni, de én is viszonzom az ajándékokat.:) Ilyen téren a kreativitásom végtelen. :)

Fontos hogy legyenek céljai az életben. Közös érdeklődési kör is számít, na meg hogy szeressük egymást. :)


Humor: Néha jó egyet-egyet nevetni valamin, de nekem nem fontos a humor. Utolsó helyre sorolnám. Inkább komoly legyen a pasi.


Intelligencia: Fontos. Buta ember nekem nem kell, de még fontosabb az érzelmi intelligencia!


Beszédstílus: szleng, flegma nem. Nagy szókincs, igényesség, kellemes mély hang előny. :)


22l

2014. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Még azt hozzátenném, hogy az idősebb pasikat szeretem( kb+10 év), családcentrikus hozzáállással, komoly szándékkal.


hatos

2014. febr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

+10 év te jó isten...


ezek szerint ha 14 éves lennél akkor állnám velem szóba az úgy szép...

18 éves kortól nézve azt mondom + - MAX 10 év fér bele, de már az is elég sok, de igyekszem nyitott lenni

én csak 24 leszek mindjárt, de mégis elég családcentrikus vagyok, akkor minek kéne neked mondjuk 34 éves aki fele annyira az?

nem kortól függ a dolog... ez egy butaság.

ismertem olyat aki 14 éves létére nagyon komoly volt, de 17 évesen meg gyerekes lett.

általában azért az ember 18 után már kezd megkomolyodni, én 20-21 éves koromtól fogva mondhatom, hogy igen, most már használható férfi!


áh mind 1, fölöslegesen koptatom itt a billentyűzetet

2014. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet fiatalabb valaki, ha érett a gondolkodása. :) Általában viszont sajnos nem ezt tapasztalom.

14 évesen pedig barbiztam és nem pasiztam. :)

2014. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

manapság már apu anyut játszanak 13 évesen.


de akkor is, minek neked +10 évvel idősebb?

majdnem mintha apád lenne.

én is igen elgondkoltam 33 éves nőnél, hogy komolyan... persze szép és jó, de 10 év múlva már nem annyira és később még rosszabb, de hát mondjuk manapság.....

2014. febr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!