Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mik azok a tulajdonság...

Lányok! Mik azok a tulajdonságok, amik a leginkább zavaróak számotokra egy fiúban?

Figyelt kérdés
És amelyek esetén komolyan elgondolkoztok azon, hogy akartok -e egyáltalán vmit egy ilyen sráctól? Ilyenekre gondolok, hogy sótlan, unalmas, bátortalan, túl kedves/figyelmes, rasszista (általában ezt sem szeretik a lányok)...stb.
2013. júl. 17. 22:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
magamra ismertem
2013. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen, ha SÓTLAN, na, az ki tud akasztani. Én csak a szét sózott fiúkat szeretem. Na viccet félre téve. Én így hirtelen nem tudnék ilyet mondani. De tényleg. Azért ne legyen kőbunkó.
2013. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nagyképű,"p**csa",bátortalan,rasszista, bunkó, unalmas, férfi:D
2013. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
Én nem bírom a rasszista, szexista és homofób embereket, tehát az ilyen pasikat sem. Ha meg olyan visz fel magához, akinek nincsenek könyvek a szobájában, azzal nem szexelek.
2013. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
ez a könyves nagyon tetszett
2013. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

A könyveshez..

Ilyen önhitt ribinnyót sem láttam még...:O

2013. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem lány vagyok, de saját tapasztalatból tudom mondani a #1 tulajdonságot, amivel még a legkiéhezettebb csajt is el tudod riasztani.


Panaszkodás, nyafogás, negatív gondolkodás. Ez a leggyilkosabb "fegyver".


Lánybarátokat persze szerezhetsz vele bőséggel.

2013. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Le merem fogadni, hogy a férfiak nagy részénél akik megpakoltak egy DHB után egyiknél sem volt KÖNYV...
2013. júl. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha lenézően beszél azokról a dolgokról, amikről tudja, hogy én szeretem és fontosak nekem. Ha nem eléggé "lelkes" típus, én nagyon gyakran lelkesedem mindenféle apróságért, aki nem ilyen típus, vagy ez zavarja, az úgyse bírná velem sokáig. Ha nem hasonló a humorunk, az szintén kizáró ok.

És még az, ha flörtölős, kb minden csajjal.

2013. júl. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi az eddigi válaszokat!

Általában hasznosak voltak :)

2013. júl. 17. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!