Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, ti mit szerettek egy...

Lányok, ti mit szerettek egy fiúban?

Figyelt kérdés

Kezdve kinézettel, öltözködési stílus, modor, komolyság, humor, inteligencia, beszédstílus, minden apróság érdekel!

Írjarok kort, nemet ugye nemkell! :)



2014. febr. 3. 08:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelmű...

Milyen lányok voltak azok? Korban, stílusban, ízlésben, gondolkodásban éés külsőben hasonlóak, mint te?

2014. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
44%
jó szerintem hagyjuk, nem ismerlek és nem hinném, hogy beszámolóval tartozom és abban még biztosabb vagyok, hogy nem te fogod megoldani a problémámat.
2014. febr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
55%
Úgy érzem, fején találtam a szöget :).
2014. febr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
44%

Nem igen tudom mire akarsz ezzel utalni ugyanis semmit nem találtál fején, mert nem válaszoltam semmit a kérdésre.

de gondolhatod, hogy nem olyat kerestem aki teljesen az ellentétem vagy gyerekem/anyám lehetne korba

2014. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

a lányok többsége azt szereti egy férfiban ha vonzó külsejű és érzi hogy az erősebb mint ő.

tehát általában a lányok szeretik a jóképű vagány-bunkó srácokat, mert öntudatlan ösztönlények.


"és most jönnek hogy jobban a belsö a fontos.. "


egyáltalán nem. ma már inkább a "külső is számít" a divat.


"miért van az h tök kedves vagyok egy-két lánnyal és az annál jobban bunkóskodik velem? de ha lenézően bánok velük állítólag tapadnak."


mert ingyen osztogatod a kedvességed és nincs benned semmi kihívás.

nem csak állítólag, próbáld ki.


# 6

ez nem túl tipikus, viszonylag értelmes egy nőhöz képest.

kérdés hogy a szavak mögött mennyi a valóságtartalom.


ez a +10 év inkább ideál? van 1-2 meredek dolog, igen.


" belsőleg igen rendben vagyok, mégha itt azt látni, hogy bunkó tahó sz@r vagyok."


az is te vagy, kár palástolni


"Gondolom nálad ez ilyen védekezési mechanizmus. Mármint az említett bunkózás meg egyebek."


mindenki hívhatja ennek, és valóban vanank érzelmei a trollkodóknak meg a tömeggiylkosoknak is, mégsem olyan emberek, akikkel szívesen töltenéd az idődet általában.


"ha tényleg a belső érték számítana, már rég 1 rakás nő harcolna, hogy őt válasszem "


itt azért komoly problémák vannak. a belső értékeidet itt csillogtatod, de nem igazán fénylik. hidd el, nem véletlenül vagy egyedül.


"hát nem tudom mi nem tetszik neked most épp itt az írásommal"


ezért is kár részletezni.

elég gyerekes...

2014. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Úgylátom elég kerek kis vélemény alakult most ki bennem. Mindenki megmondta a magáét és tényleg! Igazatok van mától máshogy állok a dolgokhoz!! :)

Köszönöm nektek, hogy szántatok rá időt! :)

2014. febr. 3. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!