Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is bunkóság nem...

Szerintetek is bunkóság nem eloltani a tüzet?

Figyelt kérdés
A campuson történt, hogy egy kuka mellett dohányzott valaki, és az oldalán lévőhamutartóba dobta a cigit, majd elment. Még percekig füstölgött akkor is, mikor ő már ott se volt, és a szél rám hozta a füstöt, mert a közeli padon ültem. Máshová nem tudtam átülni, mindenhol ültek.És amúgy sem hiszem, hogy az én feladatom lett volna. Mindig idegesít, ha valaki eldob egy cigit, és nem képes rálépni/elnyomni/elcsavarni stb.? Miért jó, hogy akkor is jön a füst szerte-szét, amikor te már nem is szívod?
2015. máj. 12. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is az, de főleg az bunkóság amikor közterületen eldobja. Naponta figyelek meg olyat, hogy a társasház bejárata előtt ledobja a földre a csikket, ott ahol lakik. Ennek oka valószínű az lehet mert az a saját tulajdona, ahogy a hazája is. Ha külföldi tulajdonban lenne akkor naponta sterilre nyalná ahogy a multik gyáraival is teszi.
2015. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak bunkóság, de még veszélyes is...
2015. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is az, és egyszerűen nem értem, mi a fárasztó azon a mozdulaton- Főleg annak, aki a kukáig már eltalált. Egyszer gimiben lyukas órán ültem egy széken a folyosón, és a mellettem lévőben szemét volt, de nem én hagytam ott. Jött takarító néni, mérgelődött (lehet, hogy az enyémnek hitte, nem tudom), felemelte a kukát, ami közvetlenül ott volt a székek mellett, beledobta a szemetet, és azt mondta: "Jé, mekkora mozdulat volt, micsoda erőfeszítés!" Aztán elment. A szemét nem az enyém volt ugyan, de a dologban igaza volt.
2015. máj. 12. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
A társasházunkból elment az egykori diktátor hangú közös képviselőnk és azóta a kényszer rávitt arra hogy én tanuljam meg azt az "idegen nyelvet" amiből hajlandóak érteni például a szemetelő vagy törő-zúzó, vagy az éjszaka részegen tomboló lakók. Mert az idős vagy hölgy lakók egyike sem mer szólni a rendbontóknak. Korábban jól nevelt diplomásként próbáltam szólni nekik. De jól kinevettek, hisz a "melóhelyükön" sem így beszélnek velük. Aztán eszembe jutott hogy a sorkatonaságnál voltam rajparancsnok is, tehát tudok egy megfelelőbb idegen nyelvet is. Abból nem csak értettek de meglepetésemre még tetszett is nekik. Ha nem tettem volna így akkor ők uralkodnának a normálisan viselkedő és csendes lakók felett.
2015. máj. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenni sok mindent nem lehet ellene, tekintve, hogy nincs rá semmi szabály, meg ha lenne is, nem elhet figyelni minden egyes embert hogy mikor dob el egy darabot.
2015. máj. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez így van. Ezért kéne, hogy maguk figyeljenek oda.
2015. máj. 13. 21:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!