Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy hónapja zárva vannak a...

Egy hónapja zárva vannak a boltok vasárnaponként. Több időt tölt együtt a családod azóta, mint mikor még lehetett vasárnap vásárolni?

Figyelt kérdés
család, szórakozás, kirándulás, vasárnapi ebéd, üzlet, boltbezárás, munkanélküliség, munka
2015. ápr. 19. 13:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk ugyanyit. :) Ugyanis előtte sem jártunk vasárnap boltokba... :D
2015. ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
70%
Igen, azóta ebédkészítés közben legalább 5 perc extrát töltünk azzal, hogy szidjuk a boltbezárást, mert kéne valami a kajához... :D
2015. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem. Ez a "vasárnap zárjuk be a boltokat" dolog csak arra volt jó, hogy még többen elveszítsék a munkájukat.
2015. ápr. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%

Nem


Viszont az alkalmazottaknak kevesebb lett a fizetése.


Meg vannak akik szivesebben lennének a melóhelyen társaságban pénzt keresni mint otthon egyedül.

2015. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%

Hát.. mi se jártunk boltba soha. Bár most épp lakásfelújítás van, és kellett volna apáéknak tapétaragasztó még.. :( Ez eddig nem volt gond. Most igen. Most mást csinálnak, a tapétázást pedig folytatjuk jövő héten.

Szerintem úgy kellett volna, hogy maradjon a vasárnapi nyitva tartás, de csak azok dolgozzanak, akik kimondottan akarnak vasárnap dolgozni, mert vagy kell a pénz, vagy egyedül vannak, és inkább vannak a munkahelyen társaságban, mint otthon egyedül.

Erről lehetett volna nyilatkoztatni a dolgozókat, és így mindenki jól járt volna.

2015. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%

mivel kis településen élünk, ezért a boltok nagy része magánkézben van. nyitva vannak hétvégén is!

sőt, a közeli városban is sok kisbolt nyitva van.

szerintem aki boltba akar menni, az megoldja.


már az alapötlet is hülyeség volt szerintem. ahol a család sok időt tölt együtt, ott tökmindegy az a vasárnapi fél órás bevásárlás.

persze ez elsősorban az alkalmazottak családjáról szólna.

de ők úgy hallottam nem örülnek neki, mivel elesnek a vasárnapi emelt bértől is.


én annak örülök, hogy ilyenkor legalább nem a tesco és a többi multi vagyonát gazdagítjuk, hanem egyszerű magyar emberekét.

2015. ápr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De kirúgtak a munkahelyemről (diákmunkásként pénztáros voltam). Jelenleg vasárnaponként egy gyárban állómunkázok 12 órát, kivéve most, mikor ott sincs munka és hazaküldenek.
2015. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
33%

Eddig sem jártunk vasárnap boltba.

Aki járt, az meg tanuljon meg előre gondolkodni! Egyébként a környékünkön 2 kisbolt is nyitva van (Nem Budapesten és NEM lakótelepen lakunk!)

2015. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyit, csak eddig kb. minden hétvégén beszptuk, mert rittig elfelejtettünk valami hozzávalót megvenni, így tekerhettünk a legközelebbi éjjel-nappaliba.


Ma viszont kiderült, hogy a Batyin lévő spar bizony nyitva, így a probléma megoldva.

2015. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
71%

8-as


A kenyér is előre fog gondolkodni hogy nem szárad meg másnapra ?


Ezen kívül vissza tért a szombatonkénti őrület mert annyian vásárolnak hogy kígyózik a sor.


Szóval kirugások, fizetés csökkenés, őrület bevásárláskor és természetesen a szombati alkalmazottaknak 3-szor annyit kell dolgozniuk.


Kiváncsi lennék hogy a szombati alkalmazottak családtagjai mit szólnak hogy a szerettük végkimerülésből megy haza.

2015. ápr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!