Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lesz ha vasárnap nem lesz...

Mi lesz ha vasárnap nem lesz bolt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 14:18
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
87%
Nyugaton fog kelni a nap.... összeszakad ég a földdel... és még hasonlók.
2015. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
szerintem lesznek nyitva boltok, csak legyen pénzed vásárolni. ez a bezárás hülyeség, szerintem elöbb-utóbb úgyis törölni fogják az egészet. Ne aggódj fogsz tudni vásárolni.
2015. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 bence4 válasza:
Gy.Feri megy Brüsszelbe mert neki joga van vasárnap vásárolni
2015. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Atamagor válasza:
Valószínűleg a sok hülye aki idáig hét napra vásárolt a nagy áruházakban (mert csak nem ment be egy kifliért) az ezután csak hat napra vásárol,mert vasárnap az szünnap.Az egyik azt mondja,hogy szívni fog,ha éppen a tejszínt elfelejtette megvenni a vasárnapi kajához.Nem tudom,hogy honnan veszi,hogy a tejszín a kisebb boltokban nem kapható? lehet,hogy szívni fog,de nem tejszínt,hanem valami mást.
2015. márc. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
A hétfői TV adásszünetet? Már szóba került.
2015. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Dancsoltó Péter válasza:
100%

-Te Józsi, há' hallod ezt te? Há' nem lesz bót'! Há' most mi lesz mostan?

-De há' oszt mi van akkor, ha nem lesz bót'. Mi attó' még... há' itt leszünk, Pistikém. Maj' ha kocsma nem lesz vasárnap, na akkó' mi lesz! Akkó' fájjon majd a te a fejed!

2015. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Végigolvastam az összes kommentet. Több problémám van ezzel. A legnagyobb, hogy a magyar imád rinyálni ahelyett, hogy informálódna. A 200nm alatti alapterületű boltok, ahol a tulajdonos áll be a pult mögé, nyitva lesznek. Nem csak a 10nm garázs boltok. Pl. nálunk a 198nm-es nem kicsi Reál bolt is nyitva lesz. Tehát mindenki informálódjon a lakhelye környékén a lehetőségekről, ha véletlenül nincs vasárnap a levesbe tejszín. Egyébként teljesen halva született ötlet az egész, mert a környező országokban mindenütt befuccsolt ez a kezdeményezés, kb. fél év alatt ahol bevezették. Sőt fillérre beszámoltak róla, hogy mekkora károkat okozott a kereskedelemben, s ezzel a gazdaságban és a munkaügyi piacon. Kétlem, hogy drága kormányunk ezt nem vette figyelembe, de nem érdekli őket. Ezért egy újabb "mutyizásról" lehet szó, egy szűk réteg jól jár ezzel. Miközben az egész ország érintett. A másik bajom, hogy léptem-nyomon az jön szembe velem, hogy de jó, mert szegény boltosok együtt lehetnek a családjukkal ( ez után jó sokan, mert munkanélküliek lesznek ). Gondoljuk végig, hogy még mennyi mindenki dolgozik 3 műszakban.
2015. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem lesz? Vasárnapra lebontják, hétfőre felépítik? Hétfőn azért nyitva lesz!
2015. márc. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Dudok Andrásné ***** válasza:
Mi lenne!!! A nők legalább megtudják főzni a vasárnapi ebédet vasárnap délelőtt és tud a család együtt pihenni.Nagyon sok helyen eddig is bezárt minden bolt szombaton 1kor.Végre valami hasznos ötlet, aminek haszna is van!!!!
2015. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a kedves kormányok nem szólnának már bele végre az emberek magánügyeibe???
2015. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!