Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tegyem izgalmassá?

Hogy tegyem izgalmassá?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó helyre írtam-e ki, ha nem, akkor elnézést.

Szóval egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Valahogy izgalmassá szeretném tenni az élem, hogy ha később visszanézek azt mondhassam, hogy igen, kalandos, gazdag életem volt. Elegem van h másról sem szólnak a napjqim csak a suliról, az otthoni tanulásról meg az alvásról. Valami olyasmi olyasmi kéne amitől felpörgök, arrenalin meg minden, mert én ezt már nqgyon unom. (Lehet túl sok akciófilmet nézek, olvasok v assassin's creed-ezek, de komolyan, ott mennyivel izgalmasabb volt már az élet.) Talan néhány jó balhé kéne? Légszi segítsek.

A másik kérdésem ehhez kapcsolódik. Hogy izgisebb az élet? Gimisként, egyetemistaként vagy felnőttként? Hol van több lehetőség? Előre is köszi:)

16/L



2015. jan. 31. 19:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Oké például?
2015. febr. 7. 13:54
 12/12 anonim ***** válasza:
A jelenlegi személyiségedtől függ. Viszont ami a legfontosabb az az, hogy elég akaratod-e van a változáshoz.
2015. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!