Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tegyem izgalmassá?

Hogy tegyem izgalmassá?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy jó helyre írtam-e ki, ha nem, akkor elnézést.

Szóval egyszerűen nem tudom, mit csináljak. Valahogy izgalmassá szeretném tenni az élem, hogy ha később visszanézek azt mondhassam, hogy igen, kalandos, gazdag életem volt. Elegem van h másról sem szólnak a napjqim csak a suliról, az otthoni tanulásról meg az alvásról. Valami olyasmi olyasmi kéne amitől felpörgök, arrenalin meg minden, mert én ezt már nqgyon unom. (Lehet túl sok akciófilmet nézek, olvasok v assassin's creed-ezek, de komolyan, ott mennyivel izgalmasabb volt már az élet.) Talan néhány jó balhé kéne? Légszi segítsek.

A másik kérdésem ehhez kapcsolódik. Hogy izgisebb az élet? Gimisként, egyetemistaként vagy felnőttként? Hol van több lehetőség? Előre is köszi:)

16/L



2015. jan. 31. 19:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Beszélgessünk :)
2015. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó azért annyira nem unatkozom:D

Nem akarlak megbántani, ne értsd félre.:) Vannak barátaim, szerintem egy igaz is, ezzel talán annyira nincs nagy baj. Hanem nemistudom, a különleges emberek, a különleges kalandok hiányoznak. Az olyanok, mint Edward Kenway meg az olyan izgalmas kalóz élet pl.

Nem, nem vagyok kocka ezt se így értsétek.

2015. jan. 31. 20:04
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem a kűzdősportolás segített. Vagy kezdj el edzeni. Agresszív görkorizz :D
2015. febr. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Görkorizni szoktam menni nyáron az egyik legjobb barátnőmmel, az jó is szokott lenni. Szóval valami sport. Esetleg még ötletek?:)
2015. febr. 4. 20:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is kalóz akartam lenni...kalózkirálylány...na mindegy,ezzel nem segítek neked..xD mondjuk ordíts csak úgy random egy város közepén emberek között....az már érdekes lehet..
2015. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szuper, legyünk együtt kalózkirálylányok:D Persze meg ki is rabolhatnék egy bankot, már is érdekesebb lenne minden:D
2015. febr. 5. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Az életet szinte csak a kockázat tudja érdekessé tenni, viszont az emberek nem szeretnek kockázatot vállalni.


Bár nálam egy kicsit más a helyzet én is egy ideje próbálom érdekesebbé tenni az életem, viszont szerintem eléggé nehéz ezt megtenni. Már sok dologgal próbálkoztam, viszont csak ideiglenes eredményt értem el.

2015. febr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy full gazdag, vagy annyira szegény, hogy nincs már mit vesztened akkor ez az izgalmassá tétel nagyon nehéz lesz...
2015. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ó hát szuper kilátások. Nincs mit tenni, el kell menni katonának. Bevetésen biztos, hogy nem unatkoznék:D Amúgy akkor megnyugodtam, hogy ez nem csak valami furcsa egyéni szocprobléma nálam.
2015. febr. 6. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Az embernek meg kell változtatnia pár dolgot magában ahhoz, hogy ezt megtudja tenni.
2015. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!