Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tegyem túl magam mások...

Hogy tegyem túl magam mások véleményén? Tehát, hogy ne figyeljek rájuk oda? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy olyan problémám, hogy túl komolyan veszem mások véleményét... Tehát ha valaki, valaki olyan akinek nem kéne komolyan vennem a véleményét, még annak is komolyan veszem. Egy gyenge kis rossz szótól már napokig rosszul érzem magam, még ha nem igaz akkor is. Zavar, hogy valaki másnak nem tetszik valamelyik tulajdonságom. Mindig azt mondják, hogy felejtsd el a véleményét meg, hogy nem foglalkozzak vele, de valamiért nem megy. Nem tudom sikerült-e megfogalmaznom érthetően, remélem sokak értették és tudnak segítő válaszokat írni. Jöhetnek privát üzenet is, ha esetleg valami olyasmi lenne a válaszban ami nem publikus. Ja és 15 éves fiú vagyok. :)
2014. júl. 5. 01:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg azzal, hogy végig gondolod.

Ha valaki olyan mondja, aki nem fontos, nem lényeges, akkor gondolj bele, hogy téged miért érdekelne ez? S nem csak azért mondja, hogy pl a saját önbizalomhiányát palástolja? Stb. Gondold át, hogy jogos-e szerinted. Ha nem, akkor pedig ezután könnyebb lesz elfelejteni. Hallgass inkább a barátaidra. Én ennyit tudok javasolni. Nekem hasonló dologban bevált. :)


14/L

2014. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom, köszönöm, remélem segíteni fog!:)
2014. júl. 5. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!