Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire figyeljek szóbelin...

Mire figyeljek szóbelin (gimnázium 9. évfolyamra)?

Figyelt kérdés
tőletek mitkérdeztek? mit szeretnek kérdezni? belekérdeznek a tananyagba? és mit tanácsoltok mikre figyeljek ,nézzek át?
2014. febr. 18. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ki húztam a tételt. Kaptam lapot. Leültem. Megoldottam a feladatok nagy részét. Kimentem. Megnézték. Ahova nem jót vagy semmit vagy hiányosat írtam azt megkérdezték. Ja és volt rajta pár fogalom + sok számítási feladat. (Fizika)
2014. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem ezen fog mulni hogy felvesznek e hanem az atlagodon, de az csak jo pont ha rendezett ruhaban mesz, sokat beszelsz nem az a tőmondatos szótlanka vagy. Persze nem ez a lényeg de az csak jó ha magabiztosnak látnak :) elég alapkerdeseket kerdeznek, nem kell nagy tudas hozzajuk csak egy kis tajekozottsag es jozan esz. Peldaul tolem kerdeztek hogy mikor csatlakozott Magyarorszag az uniohoz meg hogy mondjak olyan szavakat amibe benne van a 'víz' szó, hol folyik még a Duna stb. Altalaban az elozo iskolaban felkeszitenek ilyenekre/hasonlokra. En egyhazi iskolaba mentem tolem ezzel kapcsolatosakat is kerdeztek, de gondolom ez teged nem erint. A lenyeg hogy mosolyogj legyel magabiztos, ha nem tudsz valaszolni akkor ne lassa hogy megijedtel, mentsd ki magad. A kozepiskolaban pont erre fognak tanitani amugy ;) sok sikert :)
2014. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja es azt gondold meg at hogy mit mondasz miert akarsz abba az iskolaba jarni. Szepitsd a dolgokat dicserd az iskolat, mondd hogy sok jot hallottal rola, sok az ismerosod konnyen beilleszkedsz majd. :))
2014. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!