Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek van az életben hasonmása?

Kinek van az életben hasonmása?

Figyelt kérdés
Vagy más néven alteregója, aki hasonlít rá és kb. mennyi az esélye, hogy találkoznak egymással a véletlennek köszönhetően?

2014. nov. 12. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, képen láttam, kb. 85%-os hasonlóság lehet, elég durva saját magamat látni :D
2014. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én a buszról láttam egy utcán sétáló lányt aki baromira hasonlított rám. úgy megnéztem volna közelebbről
2014. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel több ember él a világon, mint amennyi kombinációja lehet a géneknek, ezért mindenkinek van. Hogy találkozol-e vele, na, arra igen kevés az esély.

De nekem pl. van két barátom, akik egymásnak hasonmásai, ők is így gondolják. Közük sincs egymáshoz, az egyik ráadásul nem is magyar.

2014. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 vaszily katalin válasza:
én a páromat látam a bizonyos alterego féle ,de ugy nézet ki mint fiatalkorban volt csak idösebben.
2014. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mondom, mert nekem van egy, nem is vagyunk vérrokonok, de akár az ikertestvérem lehetne, de a véletlennek köszönhetően majdnem egy napon születtünk, magasságunk méreteink, hajszínünk, szemszínünk, külsőre mindenünk sőt, még a hangunk is hasonlít egymáséra. Egyszerűen számomra ez még mindig hihetetlen hogy ilyen létezik, ezért is tettem fel a kérdést, hogy más emberekkel hogy van ez? :)
2014. nov. 12. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már több embertől is hallottam, hogy láttak engem, csak kicsit máshogy néztem ki, aztán rájöttek, hogy nem én vagyok xD
2014. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy hasonmásom. Kiskorunkban mindig összetévesztettek minket, de már vagy 8 éve nem találkoztunk.
2014. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A volt barátom összehaverkodott egy csajjal, aki elvileg úgy néz ki, mint én. Nem járnak, a csaj elvileg leszbikus, de a közös ismerőseink, akik látták már mindig mondják, hogy nagyon hasonlít rám. :D
2014. nov. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a sajátomat még nem láttam. De van két ismerősöm, akik úgy néznek ki, mintha ikrek lennének. Nekik sincs semmi közük egymáshoz.
2014. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hasonlítok Martina Stoesselre😊

És a stílusunk is megegyezik😃

2016. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!