Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Viheti úgy az ember bármire...

Viheti úgy az ember bármire is az életben, hogy nincsenek barátai, csak ismerősei?

Figyelt kérdés
de az ismerősökkel se nagyon van semmilyen kapcsolat
2014. júl. 22. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
remélem, hogy igen...
2014. júl. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire akarja vinni, mik a céljai.
2014. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. A kapcsolatok alapvetőek, bármit is akar elérni az ember, minden emberi kapcsolatokon keresztül zajlik. Magától semmi nem lesz és nem jön.
2014. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen viheti, nekem van is ilyen távoli rokonom, közgazdász, nagyon jó állása van, barátai egyáltalán nincsenek, nem is valami könnyen elviselhető ember.
2014. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
nem igazán
2014. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
nézz körbe, az emberek többsége így él.
2014. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viheti. En eleg elo pelda vagyok arra hogy most eddigis is elertem kisebb celjaimat es most pedalozok a nagyobbak fele. KI tamogat? Az egvilagon senki :) -de nincs is szuksegem ra.

Onamagam motivalom, ennyi.

Van egy par ismerosom, talan barat, de nem tul szoros a kapcsolat. En nem eroltetek baratsagot, mar belefaradtam.

2014. júl. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Az,hogy mire viszed az életben,az leginkább rajtad múlik.Az emberi kapcsolatok önmagukban nem elegendők.Persze barátokkal azért jobb azélet..
2014. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El! Nem barátok kellenek, hanem megbízható üzlettársak akik tartják a határidőket.
2014. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!