Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek az emberek?

Miért néznek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem is néznek inkább bámulnak.

Barna hajam van, nagy kék szemem . Magas vagyok és hosszú vékony lábaim vannak.(csak, hogy tudjátok kb. milyen vagyok) Mikor rájuk nézek mindig elveszik a szemüket. Nagyon idegesítő. Nem szoktam sminkelni se max. szempillaspirállal kiemelem a szemem néha-néha.Mondjuk lehet, hogy csak túlreagálom, de nem szeretem mikor néznek.. annyira frusztrál.Nincs olyan sok önbizalmam tehát mindig a legrosszabbra gondolok mikor néznek. Általában amúgy az ilyen se nem idős, se nem fiatal korosztály csinálja ezt meg az idősebbek.


2013. aug. 17. 19:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért néznek, mert olyan fantasztikusan gyönyörű látvány vagy. Jöttödre az embereknek elakad a lélegzete, a metróajtók lassabban záródnak, a kutyák felemelik a lábukat de elfelejtenek pisilni, a koldusok leejtik a felmelt tenyerüket, még tán' a napfény is a te seggedből jön. Ezt akartad hallani?
2013. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Jaa bocs akkor átírom.

Barna a hajam, de itt-ott már őszülök (16/L), foszöld színű apró szemeim vannak. Akkora vagyok, mint egy kertitörpe bár lehet, hogy ezzel most túloztam. Lábaim olyanok mint egy kötözött sonka.

Úristen most ezen nehogy fent akadj. Most mit kéne írnom, ha ilyen vagyok? Mások véleménye alapján írtam le magamról azt a külsó jellemzést.

2013. aug. 18. 18:11
 23/24 anonim ***** válasza:
45%

Ha mindenki körbedicsér, honnan az önbizalomhiányod? Ismerd már be magadnak, hogy csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy legyezd az egódat, könyörgöm. Nem olyan nehéz ez.

Előttem lévő válaszoló, ezen nagyot röhögtem. :D

2013. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Az emberek ilyenek... vagy azért néznek, mert valami tetszik nekik, mert valami nem tetszik nekik vagy azért néznek, hogy bosszúságot okozzanak vagy megerősítsenek vagy csak, azért néz, mert el van bambulva. Próbálj meg megkérdezni egszer valakit, hogy miért néz, csak ő tudja... Légy merészebb és ne érdekeljen más neatív kritikája, engem se érdekel más, negatív dolgai...Próbálj ki, például egy erősebb sminket, állítólag megnöveli az önbizalmat...
2013. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!