Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek az emberek?

Miért néznek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem is néznek inkább bámulnak.

Barna hajam van, nagy kék szemem . Magas vagyok és hosszú vékony lábaim vannak.(csak, hogy tudjátok kb. milyen vagyok) Mikor rájuk nézek mindig elveszik a szemüket. Nagyon idegesítő. Nem szoktam sminkelni se max. szempillaspirállal kiemelem a szemem néha-néha.Mondjuk lehet, hogy csak túlreagálom, de nem szeretem mikor néznek.. annyira frusztrál.Nincs olyan sok önbizalmam tehát mindig a legrosszabbra gondolok mikor néznek. Általában amúgy az ilyen se nem idős, se nem fiatal korosztály csinálja ezt meg az idősebbek.


2013. aug. 17. 19:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
Biztos amolyan prostisan öltözködsz és ezért néznek meg.
2013. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Aha csakis.. de ezt hogy kijelentetted, hogy ezért néznek meg.

Egyébként nem öltözködöm úgy. De ha jól látom, te írtad azt a hozzászólást is, hogy csak beképzelem ezt, hogy néznek.Stílus ugyanaz meg a százalék is.

2013. aug. 17. 23:29
 13/24 anonim ***** válasza:
29%
Hé sminkes cica. Itt gyakorin úgyse fogsz rájönni, hogy miért is van ez így. 2 dolog miatt nézhetnek ennyire, vagy mert annyira csoda szép vagy, vagy mert annyira rusnya... és itt már te döntöd el hogy melyik vagy. Ez meg attól függ mennyi az önbizalmad... ( a 9# hozzászóló voltam) :)
2013. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
De most miért írod, hogy sminkes cica?
2013. aug. 17. 23:54
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
Az mind1 hogy hívlak, ezen most már ne akadj fel ennyire, vannak ettől nagyobb gondjaid is, mondjuk hogy folyton megnéznek az utcán... ja de most olvasom tényleg hogy nem viszed túlzásba a sminket ... akkor lehet lehet hogy épp azt kéne :D :D
2013. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Te itt éled ki magadat?
2013. aug. 18. 00:13
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi csak rossz napom van és szemétre ittam magam. Amúgy biztos szép vagy és azért néznek. Amúgy is ezt a választ várod mindenkitől.
2013. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért néznek mert ahogy írtad nagy kék szemed van és az vonzó.Multkor láttam egy lányt neki is nagy kék szeme volt.A szeme nagysága eltért az átlagtól úgy nézett ki mint egy igazi barbie baba,gyönyörű volt.Én is megnéztem.

Szóval biztos csodálnak vagy irigyek.


Vagy 2.ok lehet hasonlítassz valamelyik hírességre.

Legyen önbizalmad!

2013. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert tetszel nekik.
2013. aug. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45%

Két mondatod egymás mellé ollózva:

"Magas vagyok és hosszú vékony lábaim vannak" "Nincs olyan sok önbizalmam tehát mindig a legrosszabbra gondolok mikor néznek"

Mi a frásznak írtad ki ezt a kérdést? Lehet, hogy a rosszindulat beszél belőlem, de nem lenne egyszerűbb csak megkérni mindenkit, hogy mondja el, mennyire gyönyörűségesen szép vagy, és milyen büszke vagy arra, hogy megbámulnak?

Aki önbizalom hiányos, nem így jellemzi magát.

2013. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!