Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néznek az emberek?

Miért néznek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem is néznek inkább bámulnak.

Barna hajam van, nagy kék szemem . Magas vagyok és hosszú vékony lábaim vannak.(csak, hogy tudjátok kb. milyen vagyok) Mikor rájuk nézek mindig elveszik a szemüket. Nagyon idegesítő. Nem szoktam sminkelni se max. szempillaspirállal kiemelem a szemem néha-néha.Mondjuk lehet, hogy csak túlreagálom, de nem szeretem mikor néznek.. annyira frusztrál.Nincs olyan sok önbizalmam tehát mindig a legrosszabbra gondolok mikor néznek. Általában amúgy az ilyen se nem idős, se nem fiatal korosztály csinálja ezt meg az idősebbek.


2013. aug. 17. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak paranoid vagy.
2013. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Irigykednek a fiatalságodra.
2013. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egzotikus szépség vagy. Ezt csak egy fényképpel tudnánk eldönteni.
2013. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Egzotikus biztosan nem. Kék szemmel?
2013. aug. 17. 20:17
 5/24 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem csak beképzeled, hogy néznek...


Le se tojnak valójában.

2013. aug. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hogy képzelném be mikor látom??
2013. aug. 17. 21:40
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

na ezt már én is figyelgettem:D nagyon bosszantó...én még azt is láttam már, hogy egymásnak súgtak vmit és nevettek, na ekkor már valóban nem tudok mire gondolni, csak hogy vmi gond van a külsőmmel. persze megnézem magam, és semmi vicces nincs rajtam. nem értem.

szerintem az emberek szeretik bámulni a másikat, magukkal hasonlítgatni meg ilyenek. ne gondolj arra, hogy azért bámulnak, mert nem vagy szép, vagy ilyenek. próbálj ne foglalkozni velük, a saját kis dolgaiddal tereld inkább a figyelmed:)

2013. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
az előző válaszoló vagyok. amúgy ha gondolod mutass üziben egy képet magadról, egy linkkel, és akkor talán tudok segíteni, hogy miért is lehet, de csak ha van kedved:) de szerintem semmi gond veled. ne idegesítsd magad ezen, ne szomorkodj, ne mások véleményét nézd soha:)
2013. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha srác vagy, akkor azért :D :D Ha meg csajszi, akkor meg vagy szép vagy, vagy nagyon szarul sminkeled magad, de én az utóbbira tippelnék... :D Vagy az hogy srác vagy és azon vagy felháborodva, hogy szar a sminked . :D
2013. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D.

Mondjuk én ha saját magamra gondolok azokat meg se nézem akik nem szépek. (nem gondolom magamat szépnek.de rondának se. átlagosnak talán. )

Utolsó ezen jót nevettem:DDD. Amúgy nem sminkelhetek szarul, mert nem is sminkelek. Szempillaspirált írtam, hogy néha.Azzal meg nem lehet nagyon rontani. :))

2013. aug. 17. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!