Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A buta emberek miért mondják...

A buta emberek miért mondják hogy Amerika (USA) hülye?

Figyelt kérdés

Amerika gyártotta:


-AMD (processzorok, mikroprocesszorok, flashmeghajtók stb.)

-Nvidia (GPU-k alaplapi chipkészletek)

-Apple (Telefonok, Számítógépek, Laptopok, mp3-4, Apple tv stb..)

-Számítógép feltalálása ISMÉT Amerikai találmány!

-GPS

-Internet (nem wifi)

-Intel (Mikroporcesszorok Alaplapok, Flash memóriák, SSD-k, Integrált videokártyák, Chipkészletek

-Google

-Coca Cola (nem teljesen tartozik teljesen ide!)

-TV (nem teljesen amerikai)

-Egér (számítástechnikához)

-Microsoft Windows


[link]


ha még eszembe jutnak dolgok, írok még!!! :)


2013. aug. 13. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
Mert van pénzük fejlesztésre.
2013. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:

Erre varrjál gombot!!


[link]


[link]

2013. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:

"Az első számítógép a magyar származású Neumann János nevéhez fűződik."


Ez ordenáré nagy marhaság. Még 1%nyi igazság sincs ebben az állításban. Tovább nem is olvastam.

2013. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:

"A világhírt pedig az EDVAC, az első memóriával rendelkező számítógép hozta meg számára 1952-ben."


Nem igaz. Az EDVAC korának legnagyobb operatív memóriával rendelkező gépe volt, de távolról sem ez volt az első gép, aminek memóriája volt.

2013. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:

"Ennek alapvető gondolatait – a kettes számrendszer alkalmazása, memória, programtárolás, utasítás rendszer – Neumann-elvekként emlegetjük."


Igen, itt Magyarországon. A világon máshol nem. Többek között azért, mert ez így pontatlan, a mondat pedig informatikus szemmel részben értelmezhetetlen. Ráadásul ezen elvek egy nagy részét Alan Turing dolgozta ki, jóval Neumann előtt, a többi része pedig már Neumann előtt is meg volt más számítógépekben.

2013. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:

"A mai napig ezt használják a számítógépeink."


Nem teljesen.

2013. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom. Ettől függetlenül, nekem van amerikai ismerősöm. Csak egy példát mondok:


Mondom neki, megyünk Spanyolországba.

Igen, az mi?


Azért ha már Spanyol meg Portugál gyarmat is voltak csak tudhatná hol van Spanyolország. De lehet idáig nem nyúl vissza a történelem oktatás.


Ugyan ez az ember volt Magyarországon, és akkora volt az arca öcsém, mint egy széles mozivászon. Pont, hogy szerinte hülye mindenki, aki nem amerikai, és boruljunk le elé. A végén úgy kellett leállítani, hogy vegyen vissza, mert nem otthon van.


De ettől még nem mindenki ilyen.


Arról nem is beszélve, hogy sokak szerint Európában mindenki franciául beszél.


Én is voltam kint és nem láttam, hogy szelektíven gyűjtötték volna a hulladékot. Mondjuk az rég volt, változnak az idők. Ellenben ugyan azt a szemetet eszik, amit kidobnak. Nem csodálom, ha gyűjtik, hopp egy pet palack, ne jó lesz hamburgernek.


Amúgy az USA óriási, nyilván óriási különbség van egyes területein élők között. Az általánosságban elmondható, hogy az átlag népesség nem túl jól informált, már ami az országukon kívül létező dolgokat illeti.


De legalább a hangszerek és a ruházati cikkek rohadt olcsók. Szóval azért vannak ott jó dolgok is.

2013. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szólnék hozzá: akik egy az egyben lehülyéztek egy egész országnyi embert, azok voltak-e már az adott országban? Vagy csak a tévében látottak alapján ítélnek?
2013. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:
Végre egy pozitív hozzászóló. Teljesen igazad van.. A válaszadók 80%-a nem járt ott! Azt sem tudj ahogy mennek ott a dolgok!
2013. aug. 13. 17:40
 30/72 anonim ***** válasza:
90%
Mert aztán te is irdatlanul képben vagy, kérdező. Jártál Amerika egy lepkefingnyi részén és osztod az észt. Ha pedig nem akarsz "negatív" kommenteket, hanyagold a provokatív kérdések feltevését.
2013. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!