Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A buta emberek miért mondják...

A buta emberek miért mondják hogy Amerika (USA) hülye?

Figyelt kérdés

Amerika gyártotta:


-AMD (processzorok, mikroprocesszorok, flashmeghajtók stb.)

-Nvidia (GPU-k alaplapi chipkészletek)

-Apple (Telefonok, Számítógépek, Laptopok, mp3-4, Apple tv stb..)

-Számítógép feltalálása ISMÉT Amerikai találmány!

-GPS

-Internet (nem wifi)

-Intel (Mikroporcesszorok Alaplapok, Flash memóriák, SSD-k, Integrált videokártyák, Chipkészletek

-Google

-Coca Cola (nem teljesen tartozik teljesen ide!)

-TV (nem teljesen amerikai)

-Egér (számítástechnikához)

-Microsoft Windows


[link]


ha még eszembe jutnak dolgok, írok még!!! :)


2013. aug. 13. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
93%

Azt a politikusaikra és a politikájukra értik, meg a szélesebblátókörű nézeteikre.

Nem minden szarka farka tarka...

2013. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
93%

Na de mivan, ha ezek az okos kis tudósok külföldi bevándorlók, muci? Nem azt mondom, hogy mind, de nem kell messzire menni a nagyok közül a nem tősgyökeresek kiválogatásához.

Mellesleg ez egy viszonylag helytálló sztereotípia, bármennyire is bántja a pici szíved. Az "amcsikat" patriotizmusra nevelik, nem komolyabb tudás megszerzésére. És miért? Mert a butus embert könnyebb manipulálni, megvetetni vele minden szir-szart így biztosítani a pörgő gazdaságot. Az átlag egyesült államokbeli kispolgár, aki egyszerű, mint a faék, igen is híján van az észnek európai társaihoz képest.

2013. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
Hogy tudod, hogy azok buták?
2013. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Akkor mi bajunk Obamával? Szerintem van joguk beleszólni országok kívüli dolgokba!
2013. aug. 13. 16:37
 5/72 anonim ***** válasza:
75%

Ennek a kérdésnek csak azért nincs értelme, mert buta emberek véleményével nem érdemes foglalkozni, ha téged nem érintenek. Beszélgessenek, amiről akarnak, engem nem zavar.


Mellesleg, rengeteg olyan dolog van, amiben nem lenne jó, ha az USA-ra hasonlítanánk. Néhány dolog:

- rasszizmus, négerek gyűlölete

- homofóbia

- egészségtelen életmód

- más népek kihasználása

- élelmezési problémák

- felszínes, materialista gondolkodás


Sajnos ennek a listának a nagy részét már sikerül kipipálnunk...

2013. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
92%

Ha azt mondom, hogy Amerika hülye, én nem ezekre értem.Ezek ugyanis nagyszerű találmányok, ezek nem nevezhetők hülyének, viszont nem Amerika találta fel őket, hanem egy vagy több hozzáértő ember.Ők viszont nem Amerika.


A civilek viszont nagyrészt rendkívül ostobák.Divatból esznek, a közelmúltat megelőzően rengeteget szemeteltek, és szinte semmit sem hasznosítottak/használtak újra.Gyakorlatilag mindenüket a divatnak megfelelően cserélik(telefonok, számítógépek, nagyjából minden).

Ennyi jutott eszembe, tehát én emiatt nevezem Amerikát többé-kevésbé hülyének, a találmányok nem jellemzik az országot.

2013. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
24%

"Na de mivan, ha ezek az okos kis tudósok külföldi bevándorlók, muci? Nem azt mondom, hogy mind, de nem kell messzire menni a nagyok közül a nem tősgyökeresek kiválogatásához. "


Nincs jelentősége.


"Mert a butus embert könnyebb manipulálni, megvetetni vele minden szir-szart így biztosítani a pörgő gazdaságot. Az átlag egyesült államokbeli kispolgár, aki egyszerű, mint a faék, igen is híján van az észnek európai társaihoz képest."


Cáfolnám. Elég sok Amerikai ismerősöm van.

2013. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
36%

"Ha azt mondom, hogy Amerika hülye, én nem ezekre értem.Ezek ugyanis nagyszerű találmányok, ezek nem nevezhetők hülyének, viszont nem Amerika találta fel őket, hanem egy vagy több hozzáértő ember.Ők viszont nem Amerika."


Így van. Magyar találmányok sincsenek.

2013. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
mert vannak olyan 3. világbeli országok, mint például Irán is, akik megvetik az amerikai dolgokat. Ott nem árulhatnak Coca-colát és az amerikaiak mit csinálnak? Lehülyézik őket hogy miért nem isszák meg miért nem kapható az a termék. Ráadásul háborúval érik ezeket el. Hát nem szánalmasak?
2013. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
Már miért lenne joguk beleszólnia más országok ügyeibe? Te szemet hunysz afelett, ha valaki megállás nélkül dirigálj neked és megmondja mit-mikor-hogyan, még az is, mikor szarjál?
2013. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!