Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A buta emberek miért mondják...

A buta emberek miért mondják hogy Amerika (USA) hülye?

Figyelt kérdés

Amerika gyártotta:


-AMD (processzorok, mikroprocesszorok, flashmeghajtók stb.)

-Nvidia (GPU-k alaplapi chipkészletek)

-Apple (Telefonok, Számítógépek, Laptopok, mp3-4, Apple tv stb..)

-Számítógép feltalálása ISMÉT Amerikai találmány!

-GPS

-Internet (nem wifi)

-Intel (Mikroporcesszorok Alaplapok, Flash memóriák, SSD-k, Integrált videokártyák, Chipkészletek

-Google

-Coca Cola (nem teljesen tartozik teljesen ide!)

-TV (nem teljesen amerikai)

-Egér (számítástechnikához)

-Microsoft Windows


[link]


ha még eszembe jutnak dolgok, írok még!!! :)


2013. aug. 13. 16:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:
Jártam már Amerikában! (lehet hogy nem ide tartozik) Ott szinte majdnem minden városban szelektíven gyűjtik a hulladékot! Azért ez nem jellemző minden országra! Sőt.
2013. aug. 13. 16:43
 12/72 anonim ***** válasza:

"Már miért lenne joguk beleszólnia más országok ügyeibe? Te szemet hunysz afelett, ha valaki megállás nélkül dirigálj neked és megmondja mit-mikor-hogyan, még az is, mikor szarjál?"


Te igen.

2013. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:

"Lehülyézik őket hogy miért nem isszák meg miért nem kapható az a termék. Ráadásul háborúval érik ezeket el. Hát nem szánalmasak?"


Háborúval érik el a lehülyézést? :D Az enyhe overkill, nem gondolod?

2013. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:

"Cáfolnám. Elég sok Amerikai ismerősöm van." Elég sok. De nem mind amerikai, hogy zack und pack kijelenthesd, ők nem buták.


"Magyar találmányok sincsenek." Bolond.

2013. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
89%
lol.. ezek közül amiket írtál egyiket se amerikai nemzetiségü ember találta fel...
2013. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
67-es, vázold le nekem, miért és hogyan jutottál erre következtetésre velem kapcsolatban. Kukkolsz? :D Figyelj, nem akarok veszekedni, de hülyeséget ne állíts rólam látattlanba.
2013. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mások véleményeire, és örülök ha néha-néha megmondják a jót, hogy mit csinálok rosszul, és hogy melyik a helyes út! Az meg hogy Iránban nem forgalmazzák a Coca Colát, é nem onnan indul, hogy az amerikaiak lehülyézik őket, mert nem isszák* A gyökereiktől kell nézni a dolgokat, nem a szárától! Hidd el.. Van rá okuk hogy "lehülyézzék" az Irániakat, úgy ahogy több száz ember az Amerikaiakat! (Nyilván más formában!)
2013. aug. 13. 16:46
 18/72 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet, Kérdező. Amerika, másik kontinensről ne akarja megmondani nekem, európai országnak, mit hogyan kell csinálnom, hogy "nekem jó legyen". Segíthet, de ha köze sincs az alapokhoz, lehet, hogy csak ront a helyzeten. A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.
2013. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
90%

Te a bufes Lali vagy? Az Uvegtigrises? Az ilyen amerikas...

Jaj, ne haragudj meg, de qrvara elfogult vagy es egy csomo felinfod van.

De nekem is jo igy.

2013. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 A kérdező kommentje:
Na örülök!:)
2013. aug. 13. 16:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!