Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen besavanyodo...

Miért vagyok ilyen besavanyodott? Hogyan tudnék feloldódni?

Figyelt kérdés

Szinte senkivel sem tudok normálisan beszélgetni, mert mindig zavarban vagyok, feszengek, nem tudok mit mondani.

Bulikban nem érzem jól magam, ha táncolnom kellene, teljesen idiótának és bénának érzem magam, nem tudok feloldódni.


Ne írjátok, hogy igyak, mert rajtam még az sem segít, másrészt a jelenlegi életmódom sem engedné meg, plusz nem is akarok alkesz lenni, hogy minden nap igyak.


Miért lehet ez? És mi a megoldás?



2013. júl. 23. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta nem éreztem olyat, amiket ide leírtál. A szüzesség elvesztése és az első berugás a barátokkal egy olyan határt lép át, ahol nem számít semmi. az élet rövid és nem kell komolyan venni. kezeld lazábban a dolgokat és akkor még az emberi kapcsolataid is javulhatnak...
2013. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok, mindkettőn túl vagyok már jó ideje.

Köszi! :)

2013. júl. 23. 11:57
 3/3 Nemsanyi válasza:
Talán azért van, mert nem a számodra megfelelő társaságban vagy. Hasonló érdeklődésű embereket keress!
2013. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!