Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretek bulizni?

Miért nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

A korosztályomból mindenki felmegy a helyi szórakozóhelyekre bulizni, és kb részeg mindenki. Engem ez egyáltalán nem vonz. Amikor megkérdezik h te szoktál e járni szórakozni, akkor mindenki meglepődik, amikor mondom h nem. Ez mitől van?

18/F


2013. júl. 21. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező teljes átérzem helyzeted, mivel én sem vagyok bulizós típus, nem iszom le magam meg semmi ilyesmi, és amikor ezt elmondom mindenki bamba képpel néz rám, nyugodj meg vannak még sorstársaid :) ;) 16/L
2013. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én sem szerettem soha semmilyen hangos zenés összejövetelt, egyszerűen fejfájást kapok tőlük és a tolongó, ricsajozó emberektől (nem beszélve a zenékről).


Introvertált vagyok, egy-két ismerős (max. 5) társaságában vagy egyedül, sétával, sportolással vagy olvasással, zenehallgatással inkább elvagyok, az ugyanis FELTÖLT. A bulik meg lehangolnak.


Nem vagyunk egyformák. Kinek a pap kinek a papné kinek meg a sekrestyés! :D

2013. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én pl ugy vagyok vele, hogy a tipikus bulihelyeket (értsd. diszkó és társai) abszolút nem szeretem. Egyszerűen nem vonz, nem látom értelmét. Ennek ellenére nem vagyok antiszociális, nagyon is igénylem más emberek társaságát. Nálam a szórakozás olyan, hogy nagyokat dumálunk, mászkálunk a városban a barátokkal, akik olyanok velük elmegyek színházba, másokkal moziba, megint másokkal beülünk egy jó kis belvárosi helyre és iszogatunk, beszélgetünk, röhögünk. De "bulizni" én sem szeretek egyáltalán. Mindenki más, ne legyenek ez miatt gátlásaid ;)
2013. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
fontos, hogy legyen társasági program az életedben. ha a buli ritkán játszik, akkor valami alternatívát kell találni, lényeg, hogy ne ülj otthon egyfolytában, mikor nincs kötelező programod, mert a társadalmi akciók és reakciók tekintetében le fogsz maradni.
2015. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!