Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeretek bulizni?

Miért nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

A korosztályomból mindenki felmegy a helyi szórakozóhelyekre bulizni, és kb részeg mindenki. Engem ez egyáltalán nem vonz. Amikor megkérdezik h te szoktál e járni szórakozni, akkor mindenki meglepődik, amikor mondom h nem. Ez mitől van?

18/F


2013. júl. 21. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
attol hogy te más vagy. más érdekel. és valszeg te vagy a normálisabb. én sem bulizom ,max nagyritkán egy koncert.rock és metál ráadásul igy nálam mégannyira is furának tartják hogy nem megyek fesztiválozni. szeretem a zenét de a bulinál piánál jobban érdekel a müvészet az állatok és a természet. értékesebbnek tartom mint piálni.örülj neki h iylen vagy keress oylan barátokat akik osztják a nézeted.
2013. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
77%
Respect! Ritka manapság az ilyen fiú..(talán a lány is)Ha nem akarsz,akkor ne menj,bárki bármit mondd/gondol . :)
2013. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%

Hidd el,hogy most furi sok embernek,hogy ilyen vagy,de idővel mindenki rájön,hogy ez lenne az "egészséges". Sajnos manapság nagyon ritka az ilyen pasi és sajnos az ilyen nő is. :/

De nincs ezzel semmi gond. :)

Én sem vagyok az a bulizós fajta. Néha-néha ha a barátok rendeznek "házibulit" és meghívnak akkor arra elmegyek,de azok nem igazi bulik,hanem pl bográcsolunk,beszélgetünk esetleg sörözgetünk,de senki sem részeg és mégis mindenki jól érzi magát. Szerintem nincs ezzel semmi gond. Kinek milyen a stílusa. :)

Ne akarj megváltozni. Hidd el,egy normális nő értékelni fogja a dolgot. :)

17/L

2013. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor nem csak én látom így.

2013. júl. 21. 13:37
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
En 21 L vagyok de valahogy engem se èrdekeltek ezek "bebaszcsi partyk" nem kapott el a gèpszìj :-) 3x voltam discoba ès nekem az egy èletre elèg volt :-) Hidd el ugyan olyan ember vagy mint aki hetente bulizik!Ja ès több pènzed marad :-)
2013. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Neked nincs megfelelési kényszered, ez pedig nagy gratulációval jár részemről.:) 16/L
2013. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
72%

Én sem szeretek "bulizni". Amit én bulinak hívok, az annyiból áll, hogy egyedül zenét hallgatok a szobámban és jól érzem magam, hülyéskedek... Sose vonzott, hogy kipróbáljam a dohányzást, a discot... még a farsang után a suliban az egyik teremből generált discoba se mentem be.. illetve egyszer, 5.-ben, ott voltam fél óráig aztán elegem lett. Osztálybulira se mentem, mert tudtam, hogy osztálytársaim bepiálnak, és hadd ne részletezzem.... Szóval szerintem TE normális vagy, mások a nézeteid, de jó, hogy nem befolyásolnak mások, és nem mész csak azért bulizni, mert a többiek igen, és akkor jó arcokkal lóghatsz... Bár minden fiú ilyen lenne :)

14L

2013. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hans Regenkurt válasza:
Teljesen ugyan ez nálam is.. 17/F
2013. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Emberek!! alkossuk meg a

"NEM SZERETEK BULIZNI" klubbot ;-)

2013. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!