Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek nincs nagyon elegetek...

Nektek nincs nagyon elegetek a mai világból? Ha igen, akkor miből?

Figyelt kérdés
Nekem abból, hogy például valamelyik nap is elmentem futni este 9 körül(azért akkor, mert akkor van a legjobb idő ebben a melegben) és elfutottam egy férfi mellett. Mikor át akartam menni később az úton, csak azt láttam, hogy a férfi rohan utánam. Szörnyű volt... Utálom ezt, hogy már nem lehet nyugodtan elmenni estefelé, mert ilyen történik...vagy rosszabb...:(
2013. júl. 9. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*más
2013. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
tinip*csák és páwwák (kizárólag w-vel). kíváncsi vagyok, apuci pénze nélkül hova jutnának. (megsúgom: sarokra)
2013. júl. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De nagyon. 15 éves vagyok, de ki nem állom a kortársaim azon részét, akiknek a piálás és a bagózás az életük, meg a diszkóban ülni hajnalokig.
2013. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a fejemben van egy második, sokkal érdekesebb világ :)
2013. júl. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!