Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek nincs nagyon elegetek...

Nektek nincs nagyon elegetek a mai világból? Ha igen, akkor miből?

Figyelt kérdés
Nekem abból, hogy például valamelyik nap is elmentem futni este 9 körül(azért akkor, mert akkor van a legjobb idő ebben a melegben) és elfutottam egy férfi mellett. Mikor át akartam menni később az úton, csak azt láttam, hogy a férfi rohan utánam. Szörnyű volt... Utálom ezt, hogy már nem lehet nyugodtan elmenni estefelé, mert ilyen történik...vagy rosszabb...:(
2013. júl. 9. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Utálok én mindent, főleg az embereket. Legszívesebben egyedül vagyok a természetben a kutyáimmal.


Plusz szeretek motorozni.

2013. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Es aztan tortent valami?.:o amugy ezzel en is igy vagyok...
2013. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát rohantam hazafelé, ahogy csak tudtam. Egy idő után már nem futott.Szerencsére még közel voltam az otthonomhoz. :(
2013. júl. 9. 22:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Mielőtt válaszolnék:mi történ ezután?Csak mert ez így nem hangzik valami furcsán önmagában.
2013. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na, későn láttam, hogy már írtál.
2013. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De nekem nagyon elegem szokott lenni az emberekből. Mert manapság az a divat idiótának és bunkónak lenni.Az emberek nem foglalkoznak csak saját magukkal.. Hívj el valakit futni, én is úgy szoktam eljárni ,hogy többen megyünk , belénk még nem kötöttek futás közbe.
2013. júl. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nagyon bánt hogy ilyen tökéletlen rendszerben kell élni, mint politikailag, mint emberileg. Hogy nem egymásért vagyunk hanem egymás ellen. Félek is hogy mi vár majd a fiamra a jövőben. Iszonyat igazságérzet van bennem, és látom milyen nagy az igazságtalanság a világban. Kikerülöm, próbálok keveset kommunikálni, munka és aztán igyekszem haza. Szégyenlem hogy egy egymást kihasználó, kizsákmányoló társadalom része vagyok.
2013. júl. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Én azt utálom, hogy mindenki a divat után megy, ha meg valaki nem, akkor azt meg egyből le kell nézni. A másik meg az,hogy mindenki irigy mindenkire. Csak pár olyan ember van, akik tényleg örülnek mások sikereinek. Tudom, mert nekem is ugyanebbe volt részem. Vagy hogy a szomszédok többsége nem is ismerik egymást. Jártam más országokba, ott nagyon kedvesek, segítőkészek voltak az emberek, nem úgy mint itt. Igaz, vannak kivételek, vannak rendes emberek, de az a baj, hogy kevés van belőlük.
2013. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is szoktam futni, velem is rendszeresen történnek ilyen kellemes dolgok. Egyszer hajnalban mentem, jött párhuzamosan mellettem egy kocsi, az anyósülésről egy srác kinyitotta az ajtót, és láttam hogy egyre közeledik felém az autó... mintha be akart volna rántani magukhoz...

De kaptam már azért is beszólásokat, mert mozog közben a mellem... Nem értem, miért ilyen érzékenyek a futókra az emberek. :D

Egyébként meg gyűlölöm, hogy semmi tolerancia, semmi együttérzés, önzetlenség nincs az emberekben. Pl én inkább nem ülök le a buszon, mert biztos van, akinek nagyobb szüksége van rá, míg a nénike a piacról lazán befoglalja a kettes helyet, ő ül kívülre, a csomagjait meg a belsőre rakja. Azt is utálom, hogy mindenki mindent olyan komolyan, szigorúan vesz. Pl már megbocsájthatatlan bűnnek számít, ha hibázol; leejtesz valamit, vagy nekimész valakinek. Ilyen előfordul, könyörgöm, de mit sem ér a bocsánatkérésem, ha utána úgy néznek rám, mint egy bunkó parasztra...

2013. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is elegem van!


Pénz,szex,divat,felszínesség ez a mai világ sajnos!


Engem is jó mellekkel áldott meg az Isten és állandóan bámulnak,jó nézzék meg,de hogy a nyál is csorog a szájukból,meg fütyörésznek meg beszólógatnak..már f@.szom kivan az ilyen palikkal,aminek a fele cigány :/


Én se szeretem az embereket undorítóak!

Én is a kutyámmal jobb szeretek foglalkozni elmenni a parkba,bár ott is beszólnak minden szarért.Qur.vár.a elegem van a sok bunkó paraszt emberből!!!Már dolguk sincs mint mást piszkálni -.-


Meg ha már x évesen nincs pasid biztos leszbikus vagy,na ez is kikészít!


hová fajult ez a világ? mi lesz itt pár év múlva? bele se merek gondolni :/


21/L

2013. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!