Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikusok mivel puhítják...

A kozmetikusok mivel puhítják fel a bőrt arctisztítás előtt? Már a világból kifutnék a bőröm miatt.

Figyelt kérdés

Nem vagyok pattanásos, de zsíros a bőröm a T-vonalban, mindig fénylik. Tonizálom és radírozom is. A problémám mégis az, hogy mindig puklis a homlokom, az orrom és az orrom mellett a bőr, na meg az állam, és elég ápolatlan benyomást kelt. És ráadásul még kamillás gőzölés után is alig lehet kinyomni, a legtöbb bent marad, annyira mélyen vannak, és látszódik az a sok kis búb a homlokomon főleg.

Próbáltam puhítani élesztővel is, de nem segített.

Kozmetikushoz menni havonta, na ezt meg nem engedhetem meg magamnak...

Mikor voltam nála, akkor vagy 5 fajta krémet is kent rám, és érdekelne, hogy tudja-e valaki, hogy milyen krémmel szokta felpuhítani a bőrt, amitől olyan szépen ki tud nyomni mindent? Mert utána nem volt puklis a bőröm!

Biztos, hogy nem csak a gőzölés tette, mert itthon is gőzölöm, és nem segít.

Valaki tudna segíteni a véleményével?

Előre is köszönöm!

21/l



2013. júl. 7. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vannak felpuhító krémek és borogatások is.De igazából az alapos tisztítás segít.
2013. júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy...én azt tenném, hogy a gúglin szétnéznék...nagyon nem mindegy, mit kérdezel...most nem a csodatévő hókusz-pókuszról beszélek, hanem komoly tanulmányokról..a kozmetikusok is tanulják valamiből.

A fő szabály, amire nagyon figyelj, hogy nincs két egyforma bőrű ember...ami másnak jó, lehet, hogy nálad bőrpírt okoz...


nekem ennyire futotta.


vigyázz magadra, mert nagy kincs a szép bőr!

2013. júl. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, még valamit..


nem akarom elviccelni, de ha komoly a problémád, akkor iratkozz be egy OKJ-s kozmetikusra. Na bumm...legfeljebb az leszel két év múlva.


A suliban rajtad fognak kipróbálni mindent. már nyerő vagy.


ha azt mondod hülyeség, amit írtam, akkor bocs..pasi vagyok, tehát hülye is..viszont ööö... imádom a sima feszes bőrt..nem csak az arcon..


nagyon drukkolok, járj szerencsével(hadd' örüljön a pasid(is)

2013. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


kb 2 hete használom a jojoba olajat,azóta nem zsírosodik a bőröm,pedig már 39 éves vagyok.Ez az egyetlen meg az Aknesol ami segített.

Aknesolt azért nem használom már mert szerettem volna teljesen természetes alapanyagu kozmetikumot használni.

2013. júl. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó hozzászóló! Elolvastam a cikket a jojobaolajról, nagyon érdekes, mindenképpen ki fogom próbálni!!! :)

2013. júl. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!