Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arctisztítás száraz, érzékeny...

Arctisztítás száraz, érzékeny bőrnél?

Figyelt kérdés
Az arcom száraz, érzékeny és vízhiányos. Eddig csak drága szereket ajánlottak nekem, de hátha itt akad egy ember, aki tudja mi a válasz. Amikor felviszem az arclemosót, akkor feljön a felesleges hám az arcról, de nagyon nehezen tudom lemosni. Néha szabályosan le kell vakarnom. Így sokszor kicsit durván tudom csak, ami ugye rosszat tesz neki, mivel borzasztóan érzékeny. Utána tonik, aloe verás, ezzel semmi gond nincs, majd krém. Valaki jár hasonló cipőben, mint én? Hogyan oldja meg a dolgot? Sokat segítene.

2013. jún. 5. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Arctejet használj és ne sokat.Tegyél egy vattalapra és csak töröld át vele a bőröd.Lehet rózsakivonatos.
2013. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbálom
2013. jún. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!