Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg elpazarlom az időmet...

Tényleg elpazarlom az időmet és a fiatalságomat?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és még nem volt barátnőm szűz vagyok és nem sokat járok bulizni! Attól félek hogy elpazarlom az időmet mert már a 16 - 17 évesek már rég túl vannak ezeken a dolgokon!

2013. júl. 1. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz bulizni, menj! Ha szeretnél barátnőt, ismerkedj!
2013. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Tényleg.

Holnap reggeltől komoly felnőtt ember vagy, akinek semmi keresni valója buliban, nőkre pedig rá sem nézhetsz. Egy dolgot tehetsz, és azt - mint komoly felnőtt embernek - meg is kell tenned: keresned kell a megfelelő fórumokon egy tenyészkancát, és megkezdeni az Ideális Családmodell megvalósítását.


Amúgy meg szabad kérdezni, mire "pazaroltad" az idődet eddig?

2013. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Otthon ülök állandóan és nem sok barátom van! :(
2013. júl. 1. 10:38
 4/13 anonim válasza:
Járj el, máshogy nem lesznek barátaid se, ismerkedni élőben kell, és igenis járj el! nem kell bulizni járni, de gondolom van érdeklődési köröd, keress abban programokat és ismerkedj!
2013. júl. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó de egyedül nem valami jó elmenni sehova
2013. júl. 1. 10:52
 6/13 anonim válasza:
nincs senki? tényleg? egy régi barát se, akit elhanyagoltál? mert ha van, akkor igenis felvehetnéd velük a kapcsolatot, meglepődnének, ha nincs akkor egyedül kell hogy neki indulj, és menet közben úgyis összeakadsz pár emberrel, csak bátorság!
2013. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont egyedül jó. A lányokhoz sem akkor mennek oda, amikor csapatban járnak. Így lehet, több bátorságot lesz, hogy nincs ki előtt leégni. Nah, meg nem kell alkalmazkodni senkihez... :)
2013. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmiről nem maradtál még le!
2013. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hehe...velem is ez a helyzet..20/F
2013. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne emészd magad azon, hogy eddig mit pazaroltál el, teljesen fölösleges. Bulizni nem kell, én egy csomó tök jófej embert ismerek, akik nem járnak bulizni. De az, hogy csak otthon ülsz, az nem jó! Nem muszáj bulizni menni, de valahova kell járni. Lehet az sakk-kör, színjátszókör, énekkar, istentisztelet, sátánimádó gyűlés vagy bármi, de legyen rendszeres társasági életed. Nézd meg még ma, hogy hova mehetnél a környéken.


Egyébként, ha már itt tartunk, az én barátomnak se volt barátnője 27 éves koráig, ő is szűz. Szóval semmi sincs veszve, ne aggódj.

2013. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!