Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Jövőre új gimibe megyek....

Jövőre új gimibe megyek. Szeretnék venni egy tolltartót ami elég jól néz ki. Milyet tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülye kérdés de engem érdekel


Lány


2013. jún. 28. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Millióféle van, csak találsz egy hozzád illőt :D én nem használok tolltartót 16/F
2013. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye kérdés, már bocsi. :D Mivel vegyél olyat, ami neked tetszik. Ha olyat akarsz, ami nem gáz, akkor ne vegyél semmiféle tinisztáros baromságot, se filmhősöset, stb. Szerintem szépek a virágos tolltartók, vagy az egyszínűek, henger alakúak, vagy a pöttyösek, és az absztrakt mintázatúak. Ez az ÉN ízlésem, a Tiéd lehet teljesen más. :D Szóval keresd meg a stílusod, és legfőképp ne egy tolltartón drámázz, nem ez alapján fogják eldönteni, hogy szimpatikus vagy-e számukra, vagy sem. Sok sikert!
2013. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Neked komolyan ez a legnagyobb problémád??
2013. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!