Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tanácsolnátok?

Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
Ha bevinnének internetes csalás (legalább 300-400k értékben) miatt hogyan tudnám magamat kimosni belőle? Tehát mit kellene mondanom hogy a legjobban jöjjek ki belőle?

2013. jún. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csaltál, megkárosítottál mást, mert ahhoz volt pofád, merd vállalni a büntetést! Azzal mutasd meg h nagyfiú vagy!
2013. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezt:


Nem én voltam!

2013. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ConnectCare ***** válasza:

Hogy nagyon megbántad, elnézést kérsz minden érintettől és már meg is kezdted az összegek összegyűjtését, hogy visszafizesd.


Kimosni nem fogod magad belőle ezzel, de szerintem mással sem és ez legalább lehet enyhítő körülmény.

2013. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
őszintén meg is bántam. pár hónapja jutott eszembe mert én is belefutottam egy csalóba és lenyúlta a pénzem. nagyon gyorsan jött pénz és már nem birtam vele leállni. szégyellem magam és lelkiismeret furdalásom van egész nap.
2013. jún. 26. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsörgeted a kárt a károsultaknak, leülöd a büntid és már ki is vagy mosva.
2013. jún. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!