Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vagyok képes ezekre?

Miért nem vagyok képes ezekre?

Figyelt kérdés
Miért nem vagyok képes bocsánatot kérni vagy megölelni valakit vagy épp igazat adni másoknak? 15 éves lány vagyok. Sosem szoktam megölelni senkit és nem is tudok mintha elfelejtettem volna de még csak puszit adni sem tudok vagy bármi ilyesmit. Egyszerűen nem megy. Meg most vettem észre nem rég hogy képtelen vagyok bocsánatot kérni. Mindig kimagyarázom, hogy ne kelljen ahogy az igazat adásnál is. Nem tudok másnak igazat adni mindig nekem kell, hogy igazam legyen. Meg azt is nem rég vettem észre hogy amint valakivel túl jóban vagyok egyből elkezdem eltaszítani magamtól. Elé tárom a hibáit és neki állok. Elkezdek veszekedni vele míg végül többet nem keres és nem érdeklem. Miért nem tudom meghagyni magam mellett a barátaimat? Miért nem tudok bocsánatot kérni.. igazat adni vagy egyáltalán megölelni vagy bármi mást? Hiszen ezek olyan alap dolgok. És ezeket mind még a szüleimmel sem tudom már megtenni.. tényleg senkivel
2013. jún. 28. 01:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
Jó igaz én se szeretek igazat adni másoknak de most komolyan nem vagy képes megölelni senkit? már bocs de ez nekem elég fura...nem is fura inkább undorító!!! ők a saját szüleid...nem szívesen találkoznék egy olyan emberrel mint te! Szerintem az lenne a legjobb neked is és mindenkinek ha pszichológushoz fordulnál
2013. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!