Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális dolog, hogy a szíveme...

Normális dolog, hogy a szívemen viselem a bűnözők és a romák sorsát?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 09:15
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
82%

Kedves kérdező!!

A bűnözők sorsát és a cigányok sorsát nagyon kevés ember viseli szívén!! Általában csak a hozzátartozók, családtagok ilyenek, s ha a családodban van ilyen, akkor érthető, hogy mért viseled a szíveden a sorsukat!! Ellenben ha nincs, akkor nem értem, csak annyiból, hogy az ok nélkül elítélt embert aki valójában nem bűnöző, de akként van nyilvántartva annak a sorsát mért viseled szíveden, meg a normális cigányokét, habár hogy létezik olyan, abban már erősen kételkedem... Én például a cigányok sorsát egyáltalán nem viselem a szívemen, mert Engem zsaroltak meg, fenyegettek meg, VERTEK MEG cigányok.... S mert kapják a segélyt, meg a családi pótlékot ezért gyártják a gyerekeket, ellenben a pénzt, amit kapnak nem a gyerekekre költik, hanem önmagukra, a gyereket le sem szarják... A Magyar ember meg nem csinál annyi gyereket, mert úgy véli, hogy nem lenne elég pénze arra, hogy felnevelje és JÓ ÉLETET biztosítson a gyerekének, mert Nekünk Magyaroknak ellentétben a cigányokkal, számít, hogy a gyerekünknek JÓ ÉLETE legyen.... A kormány, mivel adja a segélyt és a családit a cigányoknak, ezért felbátorodtak a cigányok, lopnak csalnak mert azt hiszik, Nekik mindent szabad... Remélem megérted, hogy ezek után ÉN mért nem viselem a szívemen a cigányok sorsát... Én a MAGYAR emberért aggódom, hogy mi lesz így Velünk, lassan kisebbségbe kerülünk... De a Te dolgod és döntésed, hogy kiért aggódsz, de az Én szememben ez nem helyes....

2013. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is sajnáltam a cigányokat, amíg nem ismertem őket. Nem értettem, miért utálja őket mindenki és miért kerülik őket, ráadásul még szegények is és a sok testvér között osztozkodniuk kell, ezért mindenkinek csak kevés jut. Pont egy cigánytelep mellé költöztünk anno és elkezdtem följárni oda, barátkozni. Utána elköltöztünk. És mit ad Isten? Amikor mentem hazafelé, pont azok a cigányok vertek meg tök ok nélkül, akiket akkor a barátaimnak hittem. És még adtam is nekik cuccokat, mert sajnáltam őket, hogy ilyen szegények. Azóta rühellem őket.
2013. máj. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi egymást is megverik ok nélkül, a falkában megy a rangért a harc... Korábban írtam ide hogy a rendeseket nem kell megvetni de azért ne úgy döntsük el melyik a rendes hogy odanyújtjuk neki a kezünket és nézzük belemar-e. Szerencséd, hogy csak megvertek.
2013. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
0%

Miért veszed egy kalap alá a bűnözőket és a romákat? Talán a te szótáradban ugyanazt jelenti?

Ha igen, akkor ezt a beteges vonzódást bűnpártolásnak hívják.

2013. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Bűnpártolás??? Hehe, istenem, de sötét vagy!!!
2013. máj. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 ggabor1983 válasza:
NEM
2013. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
100%
El kell menni közéjük élni nem többet, egy hetet! Utána levonhatod, hogy normális dolog-e szíveden viselni őket. A szomszédaikat annál inkább!!! Ercsiben laktam, a cigányok miatt költöztem el!!!! Az ÖSSZES lop, hazudik, bántalmaz, zsarol, stb.! Nem kevés atrocitás ért minket (is), s a mai napig rettegésben tartják a várost. Amíg személyes tapasztalatod nincs-e téren, sosem fogod átérezni azt, milyen köztük élni! BORZALOM!
2013. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,kötöttek már beléd romák,vertek már meg,vagy raboltak már ki?
2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
85%

"Normális dolog, hogy a szívemen viselem a bűnözők és a romák sorsát?"


Akkor normális, ha nem csak az ő sorsukat viseled a szíveden. Egyébként kirekesztés, előítélet és szeretetlenség van a mélyében. Mivel 7 milliárd ember sorsát nem tudod érdemben a szíveden viselni, a szeretetteljes megoldás az egyszerű:

Akivel épp találkozol, akivel kapcsolatban vagy, akivel épp beszélgetsz - azokra kell odaadó figyelemmel figyelni és "sorsuk a szíveden" viselve van.

Kosztolányi írja:

"Könnyű az egész emberiséget szeretni, de nehéz Kovács urat a szomszédból."


üdv:-aa-

2013. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
89%

A kérdező kommentje:


A kérdést csak azért tettem fel mert kíváncsi voltam, hogy mennyire emberségesek az emberek. Látom semennyire... No comment...


A kérdést csak provokációból tetted fel, maradjunk ennyiben:) Már a kérdésedben megbúvó kijelentés is ellentétben van saját magával. Bár ez inkább csak a további kommentjeidben látszik igazán... No comment...

2013. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!