Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek vannak álmaitok?

Nektek vannak álmaitok?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy nagyon akartok valamit és teljesült? Ti harcoltok az álmokért?
2013. máj. 17. 09:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=DyWGOQzOGcM


Nekem vannak álmaim. Még soha nem éltem át a beteljesült szerelmet. Ezt átélni az egyik legfőbb álmom.

A másik pedig az utazás. Ez nem is egy álom, hanem inkább egy cél. Szerelmesen vagy anélkül körbe akarom utazni az egész világot, legfőképpen bejárni Magyarország minden egyes kicsiny kis szögletét is, s Európát. Eljutni különböző tájakra, képeslapot, fényképet gyűjteni, és azokra ráírni az átélt élményeim. Emlékeket akarok, még pedig sokat. Jöjjön Debrecen, Sopron, Eger, Párizs, Barcelona, Moszkva!

Romantikus alkatnak és vérbeli világcsavargónak gondolom magam, és hiszem, hogy ezek a dolgok ott várnak rám a jövőmben.

Harcolni értük? Harcolok, ha arról van szó, elég harcias a modorom.

2013. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés! :)

Én sokáig ugy voltam vele hogy csak az a lényeg hogy tudjam hogy én mindig mindent megteszek.De az utobbi sok kisebb kzdarc most meg egy hatalmas,pedig nagyon küzdöttem,azota értelmetlenül kelek fel minden reggel és nem hiszek már semmibe.

2013. máj. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Van, de az igazán nagy álmok nem teljesültek.

Az teljesült hogy lett jogsim, lett szakmám.

De az még nem hogy legyen barátnőm. Az se hogy legyen egy jó fizető állásom.


Az se hogy megütöm a lottó főnyereményt:D

22f

2013. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
szerintemsenkise adja fel:) és mindenért tennikell, kifognak nyilni ajtók előtted és az a te döntésed ,hogy belépsz e vagy sem.:)
2013. máj. 21. 15:27
 16/17 anonim ***** válasza:
10 millió, Megnyerem pókeren, veszek egy házikót Dunántúlon - és anyám elköltöztetem a pasijához. Felhívom a repteret és azonnal elhagyom az országot! :DD Dióhéjban.:)
2013. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Vannak. Minden nap kitartóan küzdök értük, általában pofára esés minden nap vége, de úgy alszom el hogy másnap még kitartóbb leszek és minden perccel fejlődök, ha nem adom fel akkor összejön :)

Ha meg nem jön össze akkor is jobb lesz arra gondolni hogy mindent megtettem érte és nem sikerült, minthogy lett volna esélyem de meg se próbáltam.

Egyszer ez a hozzáállás valóra váltotta egy nagy álmom, hogy anyanyelvi szinten beszéljek angolul. Minden szabadidőmet tanulással töltöttem, barátaimmal is alig találkoztam, de sikerült. Most csak a többiért kell küzdenem. :)

2014. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!