Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek vannak álmaitok?

Nektek vannak álmaitok?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy nagyon akartok valamit és teljesült? Ti harcoltok az álmokért?
2013. máj. 17. 09:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem van egy nagyon nagy álmom ás most tudtam lelkileg is úgy össze szedni magam,hogy megfogom valósítani :)

20l

2013. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Igen.akarat kerdese.altalaban. :)
2013. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem csak akart, hanem pénz kérdése is. Mert nulla pénzzel nem lehet semmit se csinálni hiába szeretné az ember...
2013. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, minden embernek vannak almai, akinek nics, az hiaba el.

Mit jelent pontosan "harcolni"? Nekem az az almom, hogy sajat csaladom legyen, de hogyan harcoljak, ha erre nincs kilatasom egyelore? Az is nagy almom, hogy eloben lassam a Szfinxet es Kheopsz piramisat, de erre sincs kilatas. A jovot senki sem tudja. Akkor hogyan kell az almokert "harcolni"? :)

25/N

2013. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, veled nagyon egyetértek! Jó a (költői) kérdésed!

Előtted lévő válaszoló voltam.

2013. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
általában de nem emlékszem rájuk :D amúgy az álmom hogy legyen egy frankó kis munkám ahol nem hajtják ki a belem és korrekt fizut kapok érte.... nekem ennyi megtenni, de a lottó szelvényt még fel kell adni szombat előtt ez a lehetetlen álmom xD
2013. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Álmaimban szarvasokat űzöl a Rockefeller Center romjai körül, a fák között. Holtodig elnyűhetetlen bőrruha van rajtad. Felkúszol a Sears toronyház oldalán kígyózó indákon, lenézve apró alakokat látsz, akik gabonát csépelnek és szarvashúst szárítanak egy üres autópálya leállósávján.
2013. máj. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 miki28 válasza:
Nem...
2013. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#5- os: Azt tenyleg koltoi kerdesnek szantam :) Az a meglatasom, hogy nem kell es nem is lehet az almokert harcolni, hanem, ha ott a lehetoseg, lepni kell, nem "harcolni", csak lepni konnyeden, "ahogy a fu sem feszul meg novekedes kozben" (by R. Byrne). A lehetoseg pedig vagy jon, vagy nem, van ugy, hogy a korulmenyeidert nem vagy felelos es nem is befolyasolhatod oket. Ilyenkor csak az szamit, hogy hogyan reagalsz rajuk ;)

4- es voltam

2013. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Voltak, harcoltam értük, de elestem a harcban. Most nincsenek, csak élek céltalanul.
2013. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!