Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmaitok vagy rémálmaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaitok vagy rémálmaitok hölgyét/urát választanátok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 31. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igezi nő tündér a konyhában úrinő társaságban és egy ordas ri*anc az ágyban. Nekem ilyen kell :D
2013. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hülye, aki rémálmai emberét választaná.
2013. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen állmaim pasiját:))),akit megtalálltam de a táv ellenére is imádom!:)
2013. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted ki az, aki remalmai parjat valasztana?

Kinezetre kerdezed, vagy a belsot tekintve, esetleg mindketto?

Kinezetre nekem az idealom, a sotet haju es vilagos szemu ferfiak. A parom szurkeskek szemu, es kopasz, egyebkent szokesbarna haja lenne, de mar joval a talalkozasunk elott ugy dontott, nem bohockodik a korfrizuraval, es mindig borotvalja.

Belso tulajdonsagokat tekintve se a legtokeletesebb. Ugy ertem, megfogalmaztam egy idealt, de nehany pontban elter ettol. Pl: nem dohanyzo, abszolut antialkoholista, romantikus embert kepzeltem el magam melle, aki 1-2 ev utan elvesz felesegul. Ennek ellenere olyanba szerettem bele, aki dohanyzik, es annak idejen meg kocsmazgatott is, s nem mondhato romantikusnak sem. 8 eve vagyunk egyutt, azota meg nem vett el. Szinte kerek evfordulonkon dontott ugy, hogy leteszi a cigit. Elektromos cigire valtott at, de lassan azt is leteszi. Napi egy sort iszik, elfogadtam. 5 eve nem kocsmazik abszolut. 2.5 eve alapitottunk csaladot. Tervezzuk a kistesot es beigerte, hogy meg mielott megszuletne, elvesz.

A negativ tulajdonsagok mellett viszont az osszes tobbi kriteriumnak megfelel:D Jokepu, jo feneke van. Eszmeletlen jo az agyban, ha kell, segit a hazimunkaban, dolgos, szorgos, joszivu ember, mellette biztonsagban erzem magam. Erzem, hogy szeret, mindennel jobban. Elfogadja a hibaimat. Jo tars, es apa.

Mindenkinek van egy idealja, nagyon kevesek mondhatjak el, hogy a parjuk pontrol pontra megegyezik a kriteriumokkal.

En nem banom, hogy nem...talan tul unalmas lenne mellette, ugy ereznem, hogy egy papucs, nem tudnek felnezni ra.

2013. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy érted? Rémálmaim ura a fizika tanárom, szóval nyilván álmaim pasiját. De van aki nem ezt mondaná?
2013. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező arra gondolt, h van olyan személy akitől a hideg futkos az ember hátán.. csomó embernél viszont az van, h végül az ilyen személyekbe szeret bele.. nekem is volt egyszer az életemben valaki, akinek a gondolatától, h vele járjak kirázott a hideg..aztán vhogy egy idő után azt vettem észre h mást sem akarok, csak őt, csak őt..csak őt...
2013. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!