Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani két lány közül, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval van két csaj akivel az utóbbi időben jobban összemelegedtem, megismerkedtünk...

Az első: Nagyon szép lány, szinte tökéletes alakja van, arca, olyan idős mint én (18). Elhívtam már kétszer is randizni, utóbbin meg akartam csókolni, de nem engedte, pedig bejövök neki azt mondta. Még szűz a lány, elég zárkózott. Nem cigizik, nem piál sokat, jól tanul, szóval jó kislány:D és az osztálytársam.

A 2.: ő fiatalabb nálam 3 évvel, ő is az én sulimba jár, ő viszont már nem szűz, iszik, cigizik, de vmi mégis megfogott benne. Kinézetre egy szinten vannak a másik lánnyal. Én nem csak d*gni akarok vele hanem komoly kapcsolatot, pedig gyorsan benne lenne.


szóval ti kit választanátok, melyik éri meg, az a baj h egyik lányt se akarom megbántani, de mindkettővel nem jöhetek össze :(


2013. jan. 13. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindig a 2.-at válaszd!
2013. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
en az 1.-t valasztanam... de te neked kell dontened(:
2013. jan. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám. Normálisnak tűnik, ami pedig nagy kincs.
2013. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsőt választanám.
2013. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit várnál ettől a kapcsolattól? Szerinted melyik lány tudná megadni?
2013. jan. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan ritka manapság ilyen lányokat találni(mint az 1.) nagy kincs, mit megnem adnék egy ilyenért.. 1.-t válaszd! és rohadt hosszú távra tervezz vele, már a leírástól is bejön nekem:D
2013. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

válaszd a másodikat , az elsőt pedig mutasd be nekem :)

25f

2013. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tehát mindkettő szép. Akkor tovább menve az egyik még szűz, ez hatalmas hátrány, viszont mégis az elsőt választanám, mert egészséges életmódja van, nem iszik és nem bagozik.

Ez viszont mindent legyűrő előny, mert mivel egészséges, így jóval később vénül. Az iszákos cigis lányok már 30 éves korukra úgy néznek ki mint egy 50 éves múmia, a sok bagófüst megteszi a hatását, ráadául a tödejük is rohad, rettentő okádék szagú a szájuk, rossz fokhagyma szagú lehellet. Szóba nem állnék egy ilyen kocsmatöltelék színvonal nővel. Szóval az első a jó választás. Majd betöröd.

2013. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
belsőt is próbáld akkor megfigyelni, mennyire figyel rád... : D
2013. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van jobb ötletem. Szedd fel a 2.-at egy menetre, dobd ki a francba, aztán jöhet az első és a hosszútávú kapcsolat.
2013. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!