Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok választani két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok választani két lány közül, ti kit választanátok?

Figyelt kérdés

Szóval van két csaj akivel az utóbbi időben jobban összemelegedtem, megismerkedtünk...

Az első: Nagyon szép lány, szinte tökéletes alakja van, arca, olyan idős mint én (18). Elhívtam már kétszer is randizni, utóbbin meg akartam csókolni, de nem engedte, pedig bejövök neki azt mondta. Még szűz a lány, elég zárkózott. Nem cigizik, nem piál sokat, jól tanul, szóval jó kislány:D és az osztálytársam.

A 2.: ő fiatalabb nálam 3 évvel, ő is az én sulimba jár, ő viszont már nem szűz, iszik, cigizik, de vmi mégis megfogott benne. Kinézetre egy szinten vannak a másik lánnyal. Én nem csak d*gni akarok vele hanem komoly kapcsolatot, pedig gyorsan benne lenne.


szóval ti kit választanátok, melyik éri meg, az a baj h egyik lányt se akarom megbántani, de mindkettővel nem jöhetek össze :(


2013. jan. 13. 21:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam :D
2013. jan. 14. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!